12 x Naturata Bio Čokoláda Stracciatella s višněmi, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda Stracciatella s višněmi, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda Stracciatella s višněmi, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Naturata Bio Čokoláda Stracciatella s višněmi, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Naturata Bio Čokoláda Stracciatella s višněmi, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1296 Kč
Naše cena: 864 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka veganské fairtradeové čokolády Stracciatella s kousky višní a čokoládovými lupínky díky obsahu rýžového sirupu představuje lahodnou pochoutku velice jemné chuti pro všechny milovníky jedinečných čokolád se zajímavou chutí. Bez sójového lecitinu. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaové máslo*, třtinový cukr*, sušený rýžový glukózový sirup* (9,9%), inulin* (z agáve*), čokoládové lupínky* (7,5%) (kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, vanilkový extrakt*), višně* (2,5%), mletá vanilka*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2360 kJ (568 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47 g, (z toho cukr: 40 g), Tuky: 40 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 1 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Čokoláda Stracciatella s višněmi, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Čokoláda Stracciatella s višněmi, 100g

Radim Hroněk, Ovčáry

Radim Hroněk, Ovčáry:
Já jsem online obchodům, reklamám a všem takovým záležitostem vždycky odolával. Ne že bych si výrobky nemohl dovolit, ale byl jsem skeptický. Logicky vás asi nepřekvapí, že jsem si 12 x Naturata Bio Čokoláda Stracciatella s višněmi, 100g neobjednal sám, ale pořídila mi ho žena jako dárek. Po té, co jsem si ho dostatečně prověřil, konstatuji, mýlil jsem se. Tohle je ideální nástroj a mrzí mě jenom jediné, konkrétně, že jsem si výrobek neobjednal dřív.

Lukáš Lecjaks, Kunčina Ves

Lukáš Lecjaks, Kunčina Ves:
Tento 12 x Naturata Bio Čokoláda Stracciatella s višněmi, 100g jsem vypátral shodou okolností online. Ohlasy na něj byly veskrze výborné, takže jsem si řekl, že to nebude takový risk. Jistěže jsem měl mírný strach, to je asi při koupi v eshopu přirozené, ale ve chvíli, kdy mi 12 x Naturata Bio Čokoláda Stracciatella s višněmi, 100g dorazil až ke dveřím, došel jsem k závěru, že obavy byly úplně neopodstatněné. Vše zvládá bez chybičky, moc mi pomáhá a zpětně jsem velmi rád, že jsem si ho objednal. Doporučuji!

Daniela Lovečková, Chvaletice

Daniela Lovečková, Chvaletice:
Tento 12 x Naturata Bio Čokoláda Stracciatella s višněmi, 100g u této společnosti bych se stoprocentně nebála i v budoucnu objednat. Jsem vděčná za navržení individuálních poznatků a navíc zakoupení jiných modelů. Zpracování, cena, návod zcela v pořádku, jen mě lehce nesedla domluva s prodejem. Produkt, který měl přijít do 7 dní, se opozdil. A prodejce se vymlouval na zásilkovou službu s tvrzením, že oni ho zaslali dle domluvy, ihned. Trochu škoda.

Hana Vejdovcová, Trhový Štěpánov

Hana Vejdovcová, Trhový Štěpánov:
Už jsem starší, a s technikou si dost nerozumím, takže jsem při nákupu vašeho 12 x Naturata Bio Čokoláda Stracciatella s višněmi, 100g hodně ocenila zejména to, jak jednoduché je objednat si ho a nechat si ho přivézt až domů. Kurýr mi pak všechno důležité pověděl, takže po zlých zkušenostech z podobných služeb jsem plně ráda jak s provedením výrobku, tak i s tím, že pomáháte vstříc i věkově méně chytrým kupujícím. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit 12 x Naturata Bio Čokoláda Stracciatella s višněmi, 100g, který mi byl poslán, je tedy dobrý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Čokoláda Stracciatella s višněmi, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Čokoláda Stracciatella s višněmi, 100g

Barbora S: Je to dostatečné?

Miroslav G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikola H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Richard F: je to fajné

Tereza J: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Čokoláda Stracciatella s višněmi, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Čokoláda Stracciatella s višněmi, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt