12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 681 Kč
Naše cena: 454 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské těstoviny pro děti ve tvaru kohouta a slepice, vyrobené z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení pro Vaše nejmenší strávníky, kterým budou nejen zdravě chutnat, ale zároveň se pobaví a naučí poznávat zvířátka. Ideální příloha k omáčkám a polévkám.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Sebastian Ring, Kaznějov

Sebastian Ring, Kaznějov:
Od začátku jsem byl dost ironický. Ovšem ihned po doručení si mě 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g obratem dostal, je skutečně perfektní. Nemám co záporného bych dopsal a to jsem vytrvalý kritik. Asi bych trochu přidal na designu, ale jak se říká, tisíc lidí, tisíc chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není proč váhat.

Šimon Koki, Sloupno

Šimon Koki, Sloupno:
12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g splnil moje očekávání a používám ho pravidelně. Už jsem takhle zkoušel tři nebo pět podobné modely, ale teďka vím, že zůstanu u 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g. Nemám nejmenší důvod se koukat po jiném modelu. 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g si na moji recenzi pořídilo v sousední rodině už asi pět lidí a nikoho neoklamal. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

Samuel Stolle, Rohov

Samuel Stolle, Rohov:
Častokrát jsem už naletěl. Často se nechám ukecat a koupím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se mýlil. Ze začátku jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tolik kvalitního, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tolik ohromen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 29. 05. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Daniela P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Antonín N: 110 % spokojenost

Viktor K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Hana P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Michael K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt