12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 528 Kč
Naše cena: 352 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka veganské fairtradeové čokolády s extrémně jemnou chutí díky vysokému obsahu mletých lískových ořechů a rýžového sirupu představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky kvalitních čokolád s jemnou chutí. Bez sójového lecitinu. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, sušený rýžový glukózový sirup* (17%), lískové ořechy*, mletá bourbon vanilka*, mořská sůl.*Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2400 kJ (575 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55 g, (z toho cukr: 41 g), Tuky: 38 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

Denisa Mulačová, Krucemburk

Denisa Mulačová, Krucemburk:
V čtvrtek jsem obdržela 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném obalu. Prozatím jsem stačila vyzkoušet, zda opravdu funguje tak, jak uvádí prodejce. Je to sice jen několik dní, ale zdá se, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g jako super.

Zdeněk Šíra, Předotice

Zdeněk Šíra, Předotice:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Koupen pro staršího otce s úmysle jednoduchého každodenního užívání. Ve prospěch 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g hraje také objem i jeho rozumná váha. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela dobře a soudobě. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny nutné nastavení a poměr ceny a výkonu je více než dostačující.

Barbora Činátlová, Cholina

Barbora Činátlová, Cholina:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a objedná si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i známým.

Kamila Styblíková, Plchovice

Kamila Styblíková, Plchovice:
12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g jsou výborné a stálé zboží. Zatím mám nejlepší zkušenosti s produkty. Doporučuji všem kamarádům. Budu objednávat další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 08. 2019.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

Nela H: Tento 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Markéta F: Je to dostatečné?

Kateřina B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Michal J: 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Karolína H: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt