12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1211 Kč
Naše cena: 807 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka veganské fairtradeové čokolády s extrémně jemnou chutí díky vysokému obsahu mletých lískových ořechů a rýžového sirupu představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky kvalitních čokolád s jemnou chutí. Bez sójového lecitinu. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, sušený rýžový glukózový sirup* (17%), lískové ořechy*, mletá bourbon vanilka*, mořská sůl.*Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2400 kJ (575 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55 g, (z toho cukr: 41 g), Tuky: 38 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

Amálie Tutková, Chotovice

Amálie Tutková, Chotovice:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v televizi ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to celé podfuk na důvěřivé lidi. Ovšem syn mě kdysi přesvědčil, abych ozkoušela 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g. Stavěla jsem se k tomu ne úplně nadšeně, ale musím říct, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Nikol Křikalová, Opočno

Nikol Křikalová, Opočno:
Já jsem na nákup online příliš stará, není to oblast, ve které bych se vyznala. V podstatě umím na internetu pouze psát e-maily a hltat informace v magazínech. Ale kamarádka mi jednou prozradila, jakým způsobem se dá přes internet nakupovat a zakoupila mi tento 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g. Přirozeně, nebyla jsem si úplně jistá, zda ho uplatním, nicméně když ho přivezl kurýr a stoprocentně fungoval, musela mi demonstrovat jak si výrobek pořídím bez pomoci. Od toho dne si výrobek pořizuji pravidelně, protože je to velice šikovná věc a opravdu moc mi pomáhá.

Veronika Vašinová, Městečko

Veronika Vašinová, Městečko:
Dlouhou dobu jsem porovnávala tyto dva 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g, než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit online. Nezpochybnitelnými výhodami daného produktu jsou, že mají návod v češtině, poměrně rychle se dají rozebrat, vyčistit, dají se dokoupit náhradní komponenty, má ideální objem, rychlou a snadnou manipulaci. Ale našla jsem také nevýhody. Prvně to byla doprava, i když to se samotným zbožím to nesouviselo. Dále se jednalo o: nedostačující bezpečnostní systémy, není možnost výběru více typů, větší spotřeba vody a elektřiny. I když je v informacích A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

Kamila P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kamila L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Šárka Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Laura V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Karel V: 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt