12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1425 Kč
Naše cena: 950 Kč Ověřit dostupnost

Klasická kolínka světlá z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

Valerie Hlavenková, Bykoš

Valerie Hlavenková, Bykoš:
12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g jsou výborné a stálé výrobky. Zatím mám dobré zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem známým. Budu objednávat další.

Barbora Píchalová, Stínava

Barbora Píchalová, Stínava:
12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g jsem si objednala především kvůli manželovi. Navzdory tomu, že jsem si ho objednala pro sebe, věděla jsem, že mu se bude zamlouvat. No a skutečně. Partner mě hned blahořečil a mimo to, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Funguje vskutku dobře a manžel už ví, co mi má objednávat, abych byla spokojená .

Julie Capůrková, Nabočany

Julie Capůrková, Nabočany:
Neustálé stresy, únava a množství starostí. Také já jsem na tom nebyla o nic lépe. Lidem, které sužuje podobné potíže, bych takto ráda sdělila, že existuje klíč. Nemusíte si stále dělat starosti. Je tu totiž 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g. Pomůže vám jednoduchým způsobem znovu získat vitalitu. Jestliže se chcete jednoduše cítit plní síly, uvědomte si, že vše máte jen ve svých rukou. Se zakoupením produktu bych již neváhala, vřele doporučuji.

Viktorie Jupová, Všechovice

Viktorie Jupová, Všechovice:
Vybírala jsem dárek k narozeninám pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi báječně pomohli. Poradili jste mi, jaký 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi překvapení zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste príma.

Gabriela Vostalová, Uhřice

Gabriela Vostalová, Uhřice:
Milenec spokojený, délka na dvoumetrového chlapa dobrá, materiál který si přál a tak není co dodat !...krása ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

Anna P: děda je z dárku je nadšený

Tereza H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Miroslav S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Rozálie V: Je to dostatečné?

Adam N: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt