12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1203 Kč
Naše cena: 802 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková rýžová vřetena z celozrnné rýže prvotřídní kvality a výjimečného způsobu výroby, původem ze španělského zemědělství, představují lahodnou, intenzivně aromatickou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako výjimečná příloha rozličným jídlům dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1536 kJ (363 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 3.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.3 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Miroslav Donée, Sudoměř:
Jedná se o krapet dražší model. Zamlouvá se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g objednal, tak jej určitě využiji. Za tu hodnotu je malinko pomalejší, ale přesto funguje skvěle a myslím, že se nám doma ještě užije. Pokud bych kupoval opět, vzal bych levnější typ, která bude odpovídat poměru cena-výkon.

Julie Valíková, Bohatice:
Naprosto luxusní a hezké zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu moc uspokojená. Pořizuji u vás dlouho, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že kupuji výhodně. Naposledy jsem si u vás pořídila 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g, a téměř nevím, co na to mám napsat. Snad jen to, že příště budu objednávat opět u vás, protože produkty, jaké nabízíte, se v takové vlastnostech a za tak výhodnou cenu hledá na internetu jen těžko.

Veronika Kaššová, Žilov:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak tři dny hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 4 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 25 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hezčí.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problém,asi záleží na tom,jak si na to vlezete.Montáž 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g je za 10 minut, funguje bez problémů,vyndáte šroub a šup pod postel.

Klára Nevšímalová, Daskabát:
Koupila jsem pro syna 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta lidí, chtěli hned kontakt na obchod, aby si to mohli také zakoupit

Petra Simandlová, Hartinkov:
Vybrat si ten ideální produkt může být moc těžké. Nabízí se totiž široká nabídka různých variant. Já jsem si vybrala 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g a svého rozhodnutí vážně nelituji. Několik týdnů používání mi mé rozhodnutí jen potvrdilo a mám jasno v tom, že bych vůbec nerozhodla jinak. 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g jsem z toho důvodu ukázala také všem svým přátelům. A ráda bych o něm touto cestou řekla i zákazníkům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Vojtěch H: Celkem jsem spokojený.

Tereza G: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Matyáš M: 110 % spokojenost

Tomáš U: je to fajné

Laura O: Tento 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt