12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1241 Kč
Naše cena: 827 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové rýžové špagety z celozrnné rýže prvotřídní kvality a výjimečného způsobu výroby, původem ze španělského zemědělství, představují lahodnou, intenzivně aromatickou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako výjimečná příloha rozličným jídlům dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1501 kJ (355 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 2.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Denisa Rőhrichová, Úhořilka:
Od doby, kdy jsem 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g objednala, jsem se nemohla vydržet, až dodají. Líbila se mi diskuze s obchodem, kdy mě průběžně informovali o stavu objednávky. Člověk hned vidí, že si ho jako objednávajícího váží. K tomu jsem zaplatila předem, takže informace o přijetí platby pro mě bylo velice uklidňující. Teď už mám 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g skoro rok a nemůžu si ho vynachválit.

Ema Hnutová, Spořice:
Kupuji na tomto Eshopu pravidelně. Vždy jsem ráda jak s příjemnou komunikací, tak s produktem, které mi přijde. Vše je kvalitně zabaleno a zasláno v nejrychlejší možné době. Jenom můžu tento model doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak krásně funguje. A příjemné jednání, obětavost a pilná komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který miluji.

Klára Rychtrmocová, Veselíčko:
Nejpr jsem 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g objednala pro svého syna k svátku. Když jsem jen tak surfovala po netu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak nezaujal, ovšem syn byl přímo rád, když jej obdržel. Tenkrát jsem viděla, co tenhle 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g opravdu dělá, a velmi mě oslovil. Několikrát jsem jej tedy otestovala, až jsem neodolala a musela si objednat více kusů i pro sebe.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Kamila J: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Karolína M: děda je z dárku je nadšený

Sabina R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Adam S: Jsem ráda, že to mám

Sára K: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt