12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1115 Kč
Naše cena: 743 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové rýžové nudle Piccolini světlé, z prvotřídní italské rýže, představují výjimečnou těstovinovou pochoutku, lahodné rýžové chuti a širokého kulinářského užití, která se báječně hodí nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných těstovinových polévek, salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1523 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78.6 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.9 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

Michal Bujárek, Podbořany:
Už dlouhou dobu jsem si připadal takový bez síly. Nic mě netěšilo a když, tak jsem s tím nebavil se. Potřeboval jsem nějak nakopnout vybrat 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g vhodný přímo pro mě. Byli moc milí, prostě zkušení. Když bude potřeba, nemám problém se tam opět vrátit.

Adam Ouřecký, Vrchoslavice:
Dělali jsme si s chlapama legraci, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet potřebnou energii. Standardně jsme se hecovali, až nějakej kámoš hodně zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomto směru dbám delší dobu, proto jsem mu ho přece mohl doporučit. Předevčírem mi posílal e-mail, že děkuje, už 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g má v koupelně také a pochválila ho i tchýně.

Barbora Gregorková, Pravy:
Ovšem, že jsem nejdříve byla jako každý velmi skeptická. Přečetla jsem ale mnoho objektivních názorů a dala jsem se také zlákat k nákupu 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g. A znamenitě jsem udělala. Teď se k oslavným ohlasům totiž určitě musím připojit. Pokud nyní s vyzkoušením váháte, tak neváhejte a 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g si objednejte. Nezklame vás, 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g patří ve svém sortimentu k absolutní špičce.

Eva Hekerlová, Dolní Novosedly:
Pro své rodiče chci to {nejlepší|. Při výběru tady toho 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na materiál a výdrž. Výsledek mne pěkně překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky profesionálním zaměstnancům jsem se dozvěděla, že mohu zakoupit za hezčí cenu obdobný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem navíc ušetřila a spokojenost je největší!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

Matyáš O: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kryštof Č: 110 % spokojenost

Alžběta K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jonáš B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Eva B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt