12 x NaturCo Bio Bramborová polévka, 48g

12 x NaturCo Bio Bramborová polévka, 48g

12 x NaturCo Bio Bramborová polévka, 48g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x NaturCo Bio Bramborová polévka, 48g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x NaturCo Bio Bramborová polévka, 48g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 530 Kč
Naše cena: 353 Kč Ověřit dostupnost

Klasická bramborová polévka se zeleninou, s bramborovými lupínky a pečlivě vybranou směsí zeleniny, brambor a bylinek, představuje snadno připravitelnou, klasickou bramborovou polévku, prvotřídní kvality a lahodné bramborovo-zeleninové chuti, ideální jako plnohodnotné jídlo či základ na obohacení dle Vaší kulinářské fantazie. Obsah sáčku stačí zalít 500ml horké vody a za pravidelného míchaní nechat 10 minut jemně povařit.Složení: Bramborové lupínky* (70%), pšeničná mouka*, mořská sůl, kukuřičný maltodextrin*, výtažek z kvasnic, cibule*, slunečnicový olej*, třtinový cukr*, pórek*, mrkev*, celerové listy*, petržel*, pepř*, kurkuma*, muškátový květ*, cibule*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 132 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.3 g, (z toho cukr: 0.4 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.9 g

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Bramborová polévka, 48g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Bramborová polévka, 48g

Vít Fűrbacher, Dub

Vít Fűrbacher, Dub:
Když jsem váš 12 x NaturCo Bio Bramborová polévka, 48g poprvé přinesl do graáže, docela jsem měl obavy, co mi na to kolega řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nemožnosti, místo abych šetřil peníze na důležitější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne podobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 12 x NaturCo Bio Bramborová polévka, 48g uviděl, řekla mi, ať jí ho ukážu, že ho otestujw. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel koupit další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení oba.

Jonáš Neumajer, Úlibice

Jonáš Neumajer, Úlibice:
Potřeboval jsem pořídit 12 x NaturCo Bio Bramborová polévka, 48g v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a zásilku zaslali okamžitě. ZásilkuDárek} včera přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si dobré komunikace a profesionálního přístupu k zákazníkovi.

Jakub Pastrňák, Pomezí nad Ohří

Jakub Pastrňák, Pomezí nad Ohří:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě oslovuje. Nejprve jsem chtěl pořídit novější 12 x NaturCo Bio Bramborová polévka, 48g, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším kusem a jsem za to opravdu rád. Bratr si objednal tedy levnější a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes čtvrt roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 06. 2018.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Bramborová polévka, 48g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Bramborová polévka, 48g

Sabina F: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Marek P: 110 % spokojenost

Michaela D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Denis T: 12 x NaturCo Bio Bramborová polévka, 48g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tadeáš Ď: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Bramborová polévka, 48g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Bramborová polévka, 48g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt