12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 530 Kč
Naše cena: 353 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná cibulová polévka, s vysokým obsahem sušených cibulí a pečlivě vybranou směsí bylinek, představuje snadno připravitelnou, klasickou cibulovou polévku, prvotřídní kvality a lahodné cibulové chuti, ideální jako plnohodnotné jídlo či základ na obohacení dle Vaší kulinářské fantazie. Obsah sáčku stačí zalít 500ml horké vody a za pravidelného míchaní nechat 10 minut jemně povařit.Složení: Kukuřičný škrob*, cibule* (28%), mořská sůl, kukuřičný maltodextrin*, kvasnicový extrakt, slunečnicový olej*, bylinky* (petržel*, libeček*), karamelový cukr*, koření* (pepř*, muškátový květ*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 89 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.2 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl: 1.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

Petra Jiravská, Kostníky

Petra Jiravská, Kostníky:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání skvělé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Johana Kuběnková, Nejepín

Johana Kuběnková, Nejepín:
Tenhle 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g je opravdu perfektní! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového zakoupím, ale určitě těch peněz, které jsem za to dala, nelituji. Je to výborná věc, a jsem hodně ráda, že jsem si ji zakoupila. Bez přehánění, kudy chodím, tudy chválím, protože je to velice perfektní a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

Denis Mozgva, Plaňany

Denis Mozgva, Plaňany:
Patřím k mužům, kteří neumí objednávat dárky. Nikdy mě nenapadne nic skvělého, čím bych potěšil. A občas mě to hodně mrzí. Teď, co znám 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g, je to ale zcela jiné. Už jsem to jako dárek objednal celkem šesti lidem a všichni byli hodně spokojení jako já. K tomu velice překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 06. 2018.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

Štěpán Č: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kamila K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sabina R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Marie D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Laura S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt