12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 530 Kč
Naše cena: 353 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná pohanková polévka s pečlivě vybranou čerstvou zeleninou, s vysokým obsahem pohanky, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, představuje lahodný pohankovo-zeleninový základ na přípravu jedinečné pohankové polévky v každé zdravé kuchyni. Obsah sáčku vysypte do 1/2 l studené vody a po dosáhnutí varu cca 20 min povařit.Složení: Pohanka* (53%), kukuřičný škrob*, mořská sůl, cibule* (3,8%), mrkev* (4,2%), kukuřičný maltodextrin*, pórek* (2,8%), kvasnicový extrakt, slunečnicový olej*, kurkuma*, pepř*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 97 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0.9 g

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Karolína Šeplavá, Borová

Karolína Šeplavá, Borová:
12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g mi koupil přítel k svátku. Byla jsem trochu zaskočená. Takové dárky si běžně nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se kaboním. S lehkou nedůvěrou, ale přece teda jsem 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g vyzkoušela. Dneska už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě teda víc než potěšil.

Veronika Christová, Bavory

Veronika Christová, Bavory:
Byla jsem nákupem hezky překvapena. Objednaný 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g dorazil v rekordně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho vkusný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si koupily něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na dva dny a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Gabriela Smigová, Votice

Gabriela Smigová, Votice:
12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g jsem si poprvé koupila na podzim. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží vůbec nebylo. Tahle věcička je totiž naprosto miloučká! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně pořád. Před měsícem mi přišel další kus pro tchýni a ta je z toho taky nadšená. Jistě hodlám objednávat další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2018.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Sára M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Josef Š: funkční výrobek

Aleš T: je to fajné

Kateřina K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adam H: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt