12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná pohanková polévka s pečlivě vybranou čerstvou zeleninou, s vysokým obsahem pohanky, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, představuje lahodný pohankovo-zeleninový základ na přípravu jedinečné pohankové polévky v každé zdravé kuchyni. Obsah sáčku vysypte do 1/2 l studené vody a po dosáhnutí varu cca 20 min povařit.Složení: Pohanka* (53%), kukuřičný škrob*, mořská sůl, cibule* (3,8%), mrkev* (4,2%), kukuřičný maltodextrin*, pórek* (2,8%), kvasnicový extrakt, slunečnicový olej*, kurkuma*, pepř*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 97 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0.9 g

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Dominik Sabo, Mlýnské Struhadlo:
Kupoval jsem dárky pro rodiče a vybrané 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37gY jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za bezkonkurenční ceny. Okamžitě jsem je objednal a do dvou dnů mi je kurýrka přinesla do práce. Vše bylo naprosto báječné.

Sofie Morsteinová, Kamenický Šenov:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v televizi ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a domnívala jsem se, že je to celé podvod na důvěřivé kupující. Ovšem syn mě kdysi řekl, abych ozkoušela 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g. Stavěla jsem se k tomu ne zcela nadšeně, ale musím povědět, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Marie Damborská, Blažejov:
Potřebovala jsem už dlouho pomoct. Ale opravdu účinně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a energie už mi scházely. Nechtěla jsem dopadnout jako nasrané, utahaná bába, která bude dalším pouze na starost. Když jsem dověděla se, že existuje 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g, který mi opravdu může pomoci, nečekala jsem. Nyní můžu bez strachu říct, že jsem to zase já. Zvládám v klidu vše co chci a navíc mi přebývá čas i energie na to, co dělá veselou také mě.

Sabina Štverková, Dobřichov:
Nestává se mi někdy, že bych nějaký 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g na okamžitě pochválila. Nejsem zastáncem nabídek za nízkou cenu. Ale když jsem s ním skutečně ráda, proč se o to nepodělit. Třeba se hodí i někomu jinému. Co já se něčeho podobného nahledala, takže holky nemudrujte se a jistě otestujte. Navíc, doručení je zadarmo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Samuel F: 110 % spokojenost

Eliška O: já jsem to prostě chtěla

Jakub P: funkční výrobek

Denis K: Celkem jsem spokojený.

Veronika S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt