12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g

12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g

12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný zeleninový bujón v kostkách, připraven s použitím minimálního množství soli a pečlivě vybrané zeleniny a bylinek prvotřídní kvality a lahodné chuti, představuje méně slanou alternativu klasickým zeleninovým bujónům a báječně se hodí do každé zdravé kuchyně na přípravu lahodných zeleninových polévek, omáček a jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Kukuřičný glukózový sirup*, bambucké máslo*, mořská sůl, koncentrovaná zeleninová šťáva* (celer*, mrkev*, cibule*), kvasnicový extrakt, mrkev* (2,4%), cibule* (2,3%), celer* (1,9%) , petržel*, pastinákový prášek* (0,5%), karamelový cukr*, muškátový květ*, rajčatový prášek* (0,3%), kurkuma*, slunečnicový olej*, libeček kořen*, zázvor*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 36 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 0.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0.12 g

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g

Alžběta Janýrová, Herálec

Alžběta Janýrová, Herálec:
Tuto 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g je zcela TOP. V minulosti jsem jej pořizovala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem získala hdně delší záruku, jasný návod a také možnost zdarma konzultace. Jsem absolutně spokojená a velmi si vážím takto ochotného přístupu.

Michael Buřič, Lutonina

Michael Buřič, Lutonina:
Jestliže máte bolesti hlavy z agresivních reklamních spotů a přemlouvání, jak je ten který produkt úplně nejlepší, udělejte to jako já. Použijte namísto zavádějících reklamních tvrzení raději opravdové zkušenosti lidí, kteří si to opravdu vyzkoušeli. Já tak můžu skutečněobjektivně prohlásit, že 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g je tím nejlepším, co si můžete dopřát.

Andrea Rafaelová, Zichovec

Andrea Rafaelová, Zichovec:
12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g podporuje mojí vrozenou pohodlnost, protože nejsem povinna shánět čtyři věci, když mi v pohodě stačí jedna. Stačí jedna návštěva obchodu nebo jeden chat do obchodu a mohu pohodlně a lehce pracovat. Tké i mojí kamarádku baví tento 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g přepracovávat, protože se s ním pracuje lehce, okamžitě a tím pádem u běžné domácí práce stráví méně času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g

Michael V: Celkem jsem spokojený.

Michaela J: děda je z dárku je nadšený

Linda A: já jsem to prostě chtěla

Markéta P: Ideální k osmnáctinám :)

Simona S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt