12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 831 Kč
Naše cena: 554 Kč Ověřit dostupnost

Jedineční bezlepkoví gumoví medvídci želírovaní agarem, z koncentrátu ovocných šťáv z čerstvých malin, jablek, citrónů a černého rybízu, dobarvené čistě přírodním barvivem, dochucené jedinečným extraktem z kurkumy, mořských řas, šafránu a černého bezu, doslazené pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a kukuřičným sirupem, představují jedinečnou ovocně lahodnou gumovou pochoutku plnou vitamínů a oproštěnou jakýchkoliv látek neprospívajících lidskému zdraví, do které se rychle zamilují nejen Vaši nejmenší, kterým tak dopřejete zdravé mlsání plné vitamínů. Složení: Nerafinovaný třtinový cukr*, kukuřičný sirup*, ovocná šťávy-koncentrát* (3,49%): citron* (1,29%), malina* (0,92%), jablka* (0,76%), černý rybíz* (0,52%), želírovací činidlo agar, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, přírodní aroma, ovocné barvivo a rostlinné extrakty (kurkuma*, řasa*, světlice barvířská*, černý bez*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1458 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 85 g, (z toho cukr: 72 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Eva Heinzlová, Bordovice

Eva Heinzlová, Bordovice:
Spokojenost nakupujícího by pokaždé měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o fantasii. Ovšem pouze 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g to splňuje, stejně tak, jako tento eshop, jelikož jsem hodně spokojena. Za levnou cenu jsem dostala to, co jsem očekávala. Svou hodnotou rozhodně předčí podobné výrobky, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu tvůrci.

Daniel Sekavec, Tečovice

Daniel Sekavec, Tečovice:
S 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g jsem se setkal, když jsem hledal šikovného pomocníka do dílny. Byl jsem pěkně překvapen jeho zpracováním a hodně lehkou dostupností. Dostatečné skladové zásoby mi umožnily koupit si více souprav 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g, abych nemusel opět za měsíc objednávat. I manželka byla nadšená a jistě se k tomuto 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g zase vrátíme.

Sofie Durstová, Syrovice

Sofie Durstová, Syrovice:
nějaký čas jsem nemohla najít přesně podobný 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g, který by mě nadchnul. Jsem docela náročná a chci vždy to nejlepší za nejlevnější cenu. Pak jsem našla váš obchod, který je hodně jednoduchý a nabídka k tomu je pestrá. Objevila jsem téměř to, co jsem hledala za skvělou cenu. Ačkoliv jste to neměli k dodání, oceňuji velmi profesionální komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i obratem. Takže za mě perfektní obchůdek.

Sebastian Žolták, Velké Janovice

Sebastian Žolták, Velké Janovice:
12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g dorazil bez vady a neprodleně. Bohužel na základě popisu, měl 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g přijít v dárkové krabici, což se tak nestalo. Kdyby to nebyl dárek, zřejmě bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, ale i navzdory tomu komunikace byla nekonfliktní. Prodejce se omluvil a bezprostředně poté mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych ale zlepšil, je výběr dopravců. Prodejce preferuje jedinou firmu, která si účtuje balné. Další peníze k ceně zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Nikol P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Veronika S: Ideální k osmnáctinám :)

Jan M: funkční výrobek

Jáchym G: 110 % spokojenost

Valerie B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt