12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1019 Kč
Naše cena: 679 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní bezlepkový nápoj makadamový, připravený z jedinečných makadamových ořechů, slazený pouze agávovým sirupem, představuje lahodnou oříškovou delikatesu, plnou výrazně ořechové, krémové chuti a prvotřídní kvality, vhodné nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako unikátní alternativa klasického mléka s velice širokým použitím a jedinečnou chutí. Ideální nápoj k přímé konzumaci, do müsli, kaší, pudinků a rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti, ale i na originální dochucení kávy či čaje. Složení: Voda, ořechy makadamy* (4%), agáve sirup* (3,5%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 173 kJ (42 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky: 3.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.4 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.11 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

Jana Brlicová, Bohuňovice:
počátkem jsem měla obavy, protože můj přítel mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on provádí často. Ale určující v mém případě byla cena. Tento 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml stál levněji a přesto, že ho přítel pomlouval, já jsem úplně spokojená. Potom i on uznal, že tento druh je opravdu luxusní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho rady, jelikož jsem pomocí svému rozhodnutí výrazně ušetřila.

Sebastian Pösl, Prostiboř:
12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml a znovu 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml. Báječný produkt, který mi hodně zpříjemnil život. Žádná pracná příprava, žádné obludné hledání. Na eshopu jsem ho zaplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale čtvrtý den přišla SMS od pošťáka a datumem a přesnou hodinou dodání. Všechno proběhlo, jak mělo, takže jsem svou objednávku v pořádku obdržel a mohl začít užívat. Opravdu maximální spokojenost.

Antonín Plevko, Rychnov na Moravě:
Byla to super nabídka. Podobné věci sleduji na webu a v reklamách už dlouho, ale takhle skvělou cenu jsem u 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml opravdu nikde neviděl. Vím, že je kus opravdu kvalitní, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchle super podmínek utéct. Neváhal jsem ani sekundu a udělal jsem dobře. Už dávno mi nic neudělalo takovou spokojenost.

Denis Lipina, Rychnovek:
12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml, který jsem hledal, byl jen na tomto webu. Byl jsem u vytržení z široké nabídky. Průběh objednávání mne přesvědčil o spolehlivosti této firmy. Takže mohu doporučit spotřebitelům, kteří upřednostňují kvalitu za nízkou cenu. Jediným mínusem je tak nějak jako všude, termín doručení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

Anežka H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nela S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Johana M: Ideální k osmnáctinám :)

Jana K: Tento 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Zuzana T: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt