12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1353 Kč
Naše cena: 902 Kč Ověřit dostupnost

Klasický bezlepkový rýžovo-kokosový nápoj, zcela bez cukru, s vysokým obsahem čerstvého kokosového mléka a prvotřídní evropské rýže, představuje výjimečné kokosové potěšení, ideální jako lahodná alternativa klasickému ochucenému mléku nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně k přímé konzumaci, do müsli, kaší, pudinků a rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Voda, evropská rýže* (17%), kokosové mléko* (4%), mořská sůl*, přírodní kokosové aroma*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 253 kJ (60 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.5 g, (z toho cukr: 6.5 g), Tuky: 0.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.08 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

Sabina Štenglová, Nezvěstice

Sabina Štenglová, Nezvěstice:
12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l u nás ve skladu jedna kolegyně propagovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho realita, chci to teda zkusit. Jsem spíš opatrná, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám samotná zážitek. Docela ta cena není tak nerozumná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l zaplatila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l objednaly další tři.

Magdaléna Ládrová, Horní Řepčice

Magdaléna Ládrová, Horní Řepčice:
Tento 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l určitě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si objednala rovnou tři kusy a jsem s nimi zcela ráda. Design i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl žádný problém. Pracuji s nimi střídavě a stále vypadají tři jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i dále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, jelikož zatím fungují 100%.

Valerie Licková, Dolní Heřmanice

Valerie Licková, Dolní Heřmanice:
U této firmy pořizuji zboží docela často. Jsem spokojena jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou materiálů. Vzhledem k tomu, že v České republice není velká nabídka po těchto 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l, jiný eshop již nehledám. Jejich negativem je pouze termín dodání a další druhotné výdaje jako jsou: cena balného, cena dopravy. Bohužel jestliže chcete mít špičkové vlastnosti za nízkou cenu, nezbude vám, než si počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

Sebastian K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Michael Š: Jsem ráda, že to mám

Kamila F: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Eva R: Ideální k osmnáctinám :)

Šimon H: 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt