12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 953 Kč
Naše cena: 635 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj s vápníkem, zcela bez lepku, slazený pouze jablečnou šťávou a obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, představuje lahodnou, jemně slazenou, rostlinnou alternativu klasickému mléku, vhodnou nejen pro celialiky a vegany, ale i do každé zdravé domácnosti, kde rádi ocení malou přestávku od klasického mléka. Ideální přísada na pečení a vaření dle Vaší kulinářské fantazie, do müsli a kaší či na dochucení šálku kávy či čaje. Složení: Voda, loupané sójové boby* (7,2%), koncentrovaný jablečný džus*, mořská řasa Lithothamnium calcareum* (0,4%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 188 kJ (45 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.4 g, (z toho cukr: 2.4 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.7 g, Sůl: 0.15 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

Kristýna Línová, Úhřetická Lhota:
Řeknu Vám, že k nákupům přes internet jsem hodně skeptická, a proto jsem si i tento obchod ze začátku prověřila a zavolala tam. Musím napsat, že paní, co mi odepsala na emial, byla hodně přátelská a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do pár dnů od objednání. Nakonec jsem si tento produkt objednala a na dodání jsem nečekala ani tří dni. 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l dorazil v dobrém stavu. Užívám ho celkem pravidelně a neměnila bych.

Kristián Ondříšek, Chvalovice:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost dodání. Toho se ovšem náhodně dočkám. Nedávno jsem kupoval 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Eliška Tauberová, Rešice:
12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l jsem obdržela k vánocům od tchýně. Takže jsem byla víc než nedůvěřivá, protože choťova maminka dříve občas naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým obchodníkům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila hodně rychle. Nyní jsem za ten dárek moc ráda. A bonusem to zlepšilo i komunikace s tchýní.

Štěpán Čadina, Hořiněves:
12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l bych vytkl nepraktický design. Zpracováním se může rovnat dražším výrobkům. Vyzkoušel jsem hodně těchto typů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych kolem osmdesáti procent. Užívám jej jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě pořádně napsat, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první užití jak 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l je dobrý. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

Vít R: 110 % spokojenost

Amálie K: děda je z dárku je nadšený

Veronika Š: Je to dostatečné?

Vanesa L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Zuzana K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt