12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná citrónová kůra naložená v kukuřičném sirupu, prvotřídní kvality a jemně citrónové, sladké chuti, představuje jedinečnou, zdravou, citrónovou přísadu na pečení a přípravu originálních sladkých dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Kukuřičný sirup*, citronová kůra* (30%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1363 kJ (321 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78 g, (z toho cukr: 77 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Kateřina Holaňová, Stratov

Kateřina Holaňová, Stratov:
Měsíce hledám ten správný výrobek, který se mnou bude držet tempo v každé situaci a nikdy mě nezradí. Až nyní jsem spokojená. Dlouho jsem nedokázala najít. Až do okamžiku, než jsem konečně objevila 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. V současnosti konečně nejsem nucena provádět jakékoliv kompromisy, dokáže přesně to, co chci.

Adam Telín, Kamenice nad Lipou

Adam Telín, Kamenice nad Lipou:
Musím rezenzovat hned několik dobrých vlastností tohoto e-shopu a hlavně produktu, který jsem zde pořídil. Nejprve to začala krásnou a odbornou komunikací, čistotou obchodu a skvělé ceny produktu, pak to pokračovalo rychlým dodáním a skvělým zabalením balíku, už při převzetí jsem věděl, že všechno bude jak má být. Největší bonusem je zcela nejlepší cena 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. Proto mohu doporučit jak mojim známým a kamarádům, tak i mámě a dalším lidem. Bravo!

Denis Achilles, Poběžovice u Přelouče

Denis Achilles, Poběžovice u Přelouče:
Mít vlastní 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g je prostě skvělé. Podle potřeby je hned po ruce jak na zavolanou a to je skvělé

Petra Priharová, Příchovice

Petra Priharová, Příchovice:
12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g mi opravdu pomohl vyřešit problém, který mou osobu už dlouho štval. Jeho prostřednictvím jsem vitálnější a mám výrazně lepší náladu. Tuto skutečnost samozřejmě oceňují zejména rodinní příslušníci. Volný čas se nám pomocí 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g daří užívat si skutečně bez kompromisů. Až pomocí věcičky mám chuť něco dělat a jsem moc spokojená. 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g je ta nejlepší investice pro vaši pohodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Simona O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Marek K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jonáš H: Celkem jsem spokojený.

Tadeáš Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Simona D: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt