12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2156 Kč
Naše cena: 1437 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené fíky, původem z projektu německého biodynamického zemědělství v Turecku představují lahodné fíkové pochutnání plné typické svěží chuti čerstvého orientálního ovoce. Ideální jako nutričně plnohodnotná svačinka kdykoliv během dne, do müsli, jogurtů a na přípravu rozličných ovocných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Fíky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1162 kJ (275 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.1 g, (z toho cukr: 55.1 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 12.9 g, Bílkoviny: 3.5 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Laura Talafousová, Nemile:
Nemůžu si postěžovat, balíček dorazilo v totálním ordnungu. Třebaže byla udána sedmi denní dodací lhůta, dorazil mi produkt už čtvrtý den, pěkně zabalený a bez poškození. Okamžitě jsme ho museli na zahradě vyzkoušet a pracuje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s tím budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g objednala. Této koupě rozhodně nelituji.

Nela Garová, Černá:
S 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g jsem nejvíce spokojená, skvěle sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi mocné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i okolí :)

Karel Haranza, Deštné v Orlických horách:
Když porovnám užitek a cenu, tak nejde být nespokojen. 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g obsahuje vše, co bylo uvedeno v popisku, dokonce je o něco tenčí, než jsem očekával, což není na obtíž. S výrobkem se tak lépe hýbá. Měl jsem i lepší, ale tady cena odpovídá skvělé materiál. Kdo neuplatní dokonalý výrobek, pro běžné používání je plně stačící, doporučuji.

Aneta Kavříková, Hnojice:
Jednoduše jsem potřebovala ve svém bytí realizovat podstatnou změnu. 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g se k této příležitosti jevil jako naprosto ideální. A opravdu, s ním je každý můj den teď o poznání lepší než kdykoliv předtím. I vás někdy přepadne nutkání, že byste se sebou prostě měli něco udělat? Ale nemáte k životní volbě obvykle dost motivace. Pomocí 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g budou podobné chmury obratem pryč. Dojdete závěru, že na radikální změnu je zapotřebí často velmi málo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Alena P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Vanesa J: dobré

Karel K: Přišlo to celkem rychle

Daniela V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

František P: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt