12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 839 Kč
Naše cena: 559 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (70%) představuje svou silnou hořko čokoládovou chutí klasickou volbu nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka. Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, kakaový prášek*, třtinový cukr*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2351 kJ (567 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34.2 g, (z toho cukr: 29.3 g), Tuky: 42 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11.2 g, Bílkoviny: 7.4 g, Sůl: 0.025 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g

Klára Mokrejšová, Kojatín

Klára Mokrejšová, Kojatín:
Obdržela jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho hned otestuji. Bez výčitek chci uznat, že jsem byla moc pěkně spokojená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se okamžitě tázaly, jak jsem s tím spokojená. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim ho doporučila.

Klára Kolbábková, Budyně nad Ohří

Klára Kolbábková, Budyně nad Ohří:
Tento 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g určitě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala hned čtyři kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Vzhled i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním eshopu kvůli dodání taky nebyl žádný problém. Pracuji s nimi střídavě a stále vypadají tři jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i nadále a objednám další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, protože zatím pracují 100%.

Andrea Hojná, Loučovice

Andrea Hojná, Loučovice:
Tento 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g jsem si zakoupila na základě nízké ceny a zejména proto, že byl na skladě. Byla jsem nesvá, jelikož recenze nebyly příliš skvělé. Zásadním problémem byl datum doručení. Bohužel to byla pravda. Tento 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g jsem potřebovala poměrně brzy, a ve finále ho kurýr přivezl s několikadenním zpožděním, jak uváděly jiné internetové obchody.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 08. 2019.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g

Barbora L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kamila P: já jsem to prostě chtěla

Julie K: nemá chybu

Alena D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sára J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt