12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního bolivijského kakaa (85%) představuje svou silnou hořko čokoládovou chutí klasickou volbu nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka. Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, kakaový prášek*, třtinový cukr krystal*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2688 kJ (651 kcal) na 100 g. Sacharidy: 19.5 g, (z toho cukr: 15.2 g), Tuky: 58.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 34.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 10.9 g, Bílkoviny: 6.8 g, Sůl: 0.025 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

David Káda, Mířkov

David Káda, Mířkov:
Tento 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g jsem objednal poprvé a můžu s láskou recenzovat, že jsem maximálně spokojený. Produkt funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti můžu říct, že tento produkt si zase objednám jen odsud. Jsem zcela spokojený a chci všem jen doporučit. Jistota a kvalita. Báječné.

Tadeáš Portyš, Vlačice

Tadeáš Portyš, Vlačice:
Při nákupu jsem promrhal hodně víkendů hledáním informací a srovnáváním všelijakých parametrů. Z mého srovnání mi 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g vyšel jako nejlepší, a tak výběr padl zrovna na něj. A se svou volbou jsem spokojený také po otestování výrobku. 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g se chlubí vynikajícím výkonem a nadprůměrným zpracováním. Jestliže chcete bezkonkurenčního přítele, 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g je vhodným kandidátem.

Jáchym Hrtánek, Vatín

Jáchym Hrtánek, Vatín:
Jsem opět zcela spokojen. Jako obvykle padla má volba na tradiční obchod a vyplatilo se. Očekávaná provedení produktu a bezproblémové doručení. Jsem spokojen jak s přiměřenou cenou, možností velkého výběru materiálové varianty zboží, tak i s lehkým ovládáním bez přebytečných nastavení navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských manuálů. Za mě pět bodů z pěti bodů.

Nikol Peceková, Dolní Branná

Nikol Peceková, Dolní Branná:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když samozřejmě vím, že je to často levnější a je zboží, které sám na maloměstě ani jinak nesežene. O pořízení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g jsem přemýšlela už docela delší dobu. A kolegyně v práci mě vysloveně ukecala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za pár dnů 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g byl doručen. Užívám ho už třetí měsíc a jsem neodolatelně spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 08. 2019.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

Karel O: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Tereza V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Julie L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Ondřej Š: je to fajné

Pavel Š: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt