12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 896 Kč
Naše cena: 597 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (55%) celých kousků mandlí představuje unikátní křupavé pochutnání nejen pro všechny milovníky prvotřídních čokolád. Optimální jako malá svačinka. Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, bourbon vanilka*, mandle* (10%)*, třtinový cukr krystal*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2388 kJ (575 kcal) na 100 g. Sacharidy: 42.4 g, (z toho cukr: 39.4 g), Tuky: 40.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 21.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.6 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

Šárka Kepáková, Rouské

Šárka Kepáková, Rouské:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila kačky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g spokojení. Naučili se ho lehko používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím časem taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

Kryštof Pastuszek, Cejle

Kryštof Pastuszek, Cejle:
Během nákupu 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g jsem celkem přísný. Stojím si za kvalitou a levnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu korektní jednání, které zase nemusí být všude. Oceňuji kladné odbavení mé zakázky, 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g je přesně takový, jaký chci a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká skvělý obchod. Z vás by si měly vzít jiné obchody příklad.

Matyáš Bubník, Bujesily

Matyáš Bubník, Bujesily:
Tento 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g jsem objednával prvně. Upřímně jsem nevěděl, co od něho můžu očekávat a byl jsem hezky překvapený. Navíc produkt neodpovídá ceně, cena byla nízká, ale výrobek je super! Takže můžu pouze doporučit. Když přidám bonusy co se týká okamžitosti doručení a zabalení balíčku, tak jsem opravdu naprosto uspokojen a šťasten, že i dobré obchody se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

Hana T: já jsem to prostě chtěla

Adéla S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikola Š: Ideální k osmnáctinám :)

Kristián P: je to fajné

Nikolas G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt