12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 924 Kč
Naše cena: 616 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (60%) s celými jádry lískových oříšků představuje lahodnou křupavou pochoutku pro každodenní spotřebu. Optimální malá svačinka.Složení: Lískové ořechy*, kakaové máslo*, kakaová hmota*, třtinový cukr krystal*, bourbon vanilka*, emulgátor: sójový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2470 kJ (595 kcal) na 100 g. Sacharidy: 38.7 g, (z toho cukr: 32.1 g), Tuky: 42.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 18.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.1 g, Bílkoviny: 8.9 g, Sůl: 0.075 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

Alena Pučelíková, Hosín:
Skvělý 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g, díky kterému zvládám své denní starosti naprosto s přehledem. Pohodlný, praktický, ale zároveň i nejnovější a cool. V e-shopu je nabízen v mnoha variantách, které uspokojí i ty pohodlné zákazníky. Velkým plus je cena, která pomáhá jeho koupení široké veřejnosti. 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g je zároveň i ideálním dárkem k vánocům, významnému dni nebo jen tak pro štěstí.

Adéla Schulhauserová, Radvanice:
Nemám zdání, jak moc kupují tyhle produkty ženy, každopádně já si nemohla pomoct. 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g se mi vážně zamlouval a měla jsem dojem, že by mi mohl být k užitku. A skutečně jsem si to myslela správně. Nyní na něj nedám dopustit. Prvotřídní kvalita, velká odolnost, prostě jedním slovem bomba a kdo něco podobného potřebuje, tomu můžu bez výhrad daný 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g doporučit.

Valerie Poprachová, Vysoká Pec:
Nutně jsem chtěla tento 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g opravdu okamžitě zaslat a měla jsem hodně speciální přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená dobrým přístupem. 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Přítel je spokojený (byl to dárek pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny eshopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem milejší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

Valerie D: nemá chybu

Jana L: dobré

Johana L: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kristýna K: děda je z dárku je nadšený

Daniela T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt