12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 881 Kč
Naše cena: 587 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské krupičné lasagne z tvrdé pšenice, což je původní a nešlechtěná odrůda, díky svému jedinečnému složení ideální na výrobu těstovin, představuje klasickou italskou těstovinovou pochoutku, prvotřídní kvality a lahodné chuti, jenž si lehce najde místo v každé zdravé kuchyni na přípravu domácích zeleninových lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.6 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.6 g, Bílkoviny: 12.5 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

David Trunda, Nebovidy

David Trunda, Nebovidy:
Tak na začátek, 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g je ve všech ohledech perfektní. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset poptávat jinde, když jsem zjistil, že už není k okamžitému odběru, avšak za dva dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc peněz na každodenní nákupy, takže v mém úsudku hrála největší roli cena, na opačnou stranu 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g, který mi dorazil poštou, mě velmi překvapil, ať už co do kvality, nebo užitečnosti.

Dominik Kubal, Bor

Dominik Kubal, Bor:
Chtěl jsem překvapit přítelkyni pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g  mi přišel včera a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Milenka má obrovskou radost a já s ní, děkuji.

Julie Mašitová, Vejvanovice

Julie Mašitová, Vejvanovice:
Každodenní stres, únava a celá řada problémů. Také já jsem na tom nebyla jinak. Lidem, které štve obdobné potíže, bych ovšem ráda sdělila, že vše má řešení. Nemusíte si nechat svůj život pomalu ničit. Stačí si pořídit 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Pomůže vám efektivním způsobem znovu obnovit vitalitu. Pokud se chcete jednoduše cítit plní síly, myslete na to, že to držíte pouze ve svých rukou. S objednávkou výrobku bych příště neváhala, ušetřila bych si starosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Linda J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Lucie L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Daniel C: Celkem jsem spokojený.

Samuel V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Oliver B: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt