12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 881 Kč
Naše cena: 587 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské krupičné lasagne z tvrdé pšenice, což je původní a nešlechtěná odrůda, díky svému jedinečnému složení ideální na výrobu těstovin, představuje klasickou italskou těstovinovou pochoutku, prvotřídní kvality a lahodné chuti, jenž si lehce najde místo v každé zdravé kuchyni na přípravu domácích zeleninových lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.6 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.6 g, Bílkoviny: 12.5 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

David Trunda, Nebovidy

David Trunda, Nebovidy:
Tak předně, 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g je ve všech směrech skvělý. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem zjistil, že už není k okamžitému odběru, avšak za tři dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc chechtáků na obyčejné nákupy, takže v mém úsudku hrála největší roli cena, na druhou stranu 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g, který mi dorazil poštou, mě hodně překvapil, ať už co do barvy, nebo užitečnosti.

Dominik Kubal, Bor

Dominik Kubal, Bor:
Chtěl jsem potěšit manželku pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g  mi přišel včera a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Dcera má největší radost a já s ní, děkuji.

Julie Mašitová, Vejvanovice

Julie Mašitová, Vejvanovice:
Každodenní stres, únava a hodně starostí. I já jsem na tom nebyla jinak. Lidem, které sužuje podobné potíže, bych ovšem chtěla vzkázat, že vše lze řešit. Nemusíte si nechat svůj život pomalu ničit. Stačí si pořídit 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Pomůže vám účinným způsobem opět obnovit vitalitu. Pokud se chcete jednoduše cítit plní síly, uvědomte si, že to máte pouze ve svých rukou. S objednávkou zboží bych už neváhala, ušetřila bych si starosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Johana K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Roman Č: tak jsem to dostala aje to super

Veronika V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Amálie J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radek J: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt