12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 881 Kč
Naše cena: 587 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské krupičné lasagne z tvrdé pšenice, což je původní a nešlechtěná odrůda, díky svému jedinečnému složení ideální na výrobu těstovin, představuje klasickou italskou těstovinovou pochoutku, prvotřídní kvality a lahodné chuti, jenž si lehce najde místo v každé zdravé kuchyni na přípravu domácích zeleninových lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.6 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.6 g, Bílkoviny: 12.5 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

David Trunda, Nebovidy

David Trunda, Nebovidy:
Tak předně, 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g je ve všech ohledech perfektní. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset koukat jinde, když jsem objevil, že už není na skladě, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc chechtáků na běžné nákupy, takže v mém úsudku hrála obrovskou roli cena, na opačnou stranu 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g, který mi dorazil poštou, mě velmi překvapil, ať už co do zpracování, nebo výdrže.

Dominik Kubal, Bor

Dominik Kubal, Bor:
Chtěl jsem překvapit dceru dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g  mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Přítelkyně má největší radost a já s ní, děkuji.

Julie Mašitová, Vejvanovice

Julie Mašitová, Vejvanovice:
Neustálé stresy, ztráta energie a celá řada problémů. Také já jsem na tom nebyla o nic lépe. Všem, které sužuje obdobný problém, bych tímto způsobem chtěla vzkázat, že vše má řešení. Nemusíte si stále dělat starosti. Je tu totiž 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Pomůže vám jednoduchým způsobem opět obnovit kontrolu nad životem. Chcete-li se jednoduše cítit skvěle, uvědomte si, že vše máte pouze ve vlastních rukou. S objednávkou produktu bych příště neváhala, vřele doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Viktorie O: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Simona K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Viktorie S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Amálie G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tadeáš B: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt