12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2219 Kč
Naše cena: 1479 Kč Ověřit dostupnost

Klasické lískové ořechy jemně mleté, prvotřídní kvality, původem z plantáží v Turecku, představují klasické, lahodné oříškové potěšení, nepostradatelné v žádné zdravé kuchyni, kde má široké použití. Ideální pochoutka na sladké i slané pečení dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Lískové oříšky mleté*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2858 kJ (692 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.9 g, (z toho cukr: 4.8 g), Tuky: 63.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.5 g, Bílkoviny: 14.6 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Gabriela Oliberiusová, Rácovice

Gabriela Oliberiusová, Rácovice:
Když jsem si ho pořizovala, objednávala jsem na jistotu. Všechny moje kamarádky, které 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g již vlastní, byly úplně rády. Žádná z nich neměla žádné špatné zkušenosti, ba právě naopak. A protože už jsem něco podobného hledala velmi dlouho, nebyl důvod proč déle to dokládat. Všechna moje očekávání byla na úplně splněna. Opravdu neznám nic báječnějšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Martin Dousek, Hrabůvka

Martin Dousek, Hrabůvka:
Dostal jsem ho od manželky. Já sám bych si předtím nikdy nepřiznal, že by mi mohl pomoci. Moje osobnost bylo lepší než já, i když jsem v vevnitř sebe celkem strádal. Pracoval jsem sám se sebou a předváděl si na hrdinu. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g zkusil a zjistil, že pracuje a není důvod mu nedůvěřovat. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, který se mi svěřil se stejným problémem.

Miroslav Jechoutek, Hnojice

Miroslav Jechoutek, Hnojice:
Vybíral jsem z mnoha variant, ale nakonec vyhrál 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g. Dal jsem hlavně na kladné recenze ostatních uživatelů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně můžu spolehnout. Nekoupil bych neotestované výrobky. Ale když jsem si přečetl mnohé kladné ohlasy, nebylo o čem váhat. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní zkušenost. Určitě budu 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g doporučovat dál, jelikož dobré věci si to zaslouží.

Karel Kotyza, Libochovičky

Karel Kotyza, Libochovičky:
Nemá na českém trhu přímočaré. Konkurence je velká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám čistou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g a nic mě nepřesvědčí o opaku. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá na světě konkurenci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 07. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Lucie F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sofie Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tereza K: děda je z dárku je nadšený

Matyáš P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jan K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt