12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni podobné tradičním špagetám a tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Hana Humpolová, Černožice:
Původně jsem si přála 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g ve velikosti 47 které jste ve velikosti 48 neměli, proto jsem objednala modré v požadované velikosti 46 , velikost sedí, vysoký rozkvět to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak perfektní, už dlouho jsem netrefila velikost která celkem sedí.

Roman Masnica, Křešice:
Za tuto nízkou cenu zcela dostačující výrobek. Po dohodě s prodavačem upravená doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak velice ochotné jednání. Dokonce ochota prodejce zjistit reálný tvar produktu a vyzkoušet funkčnost 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g ještě před odesláním. Obojí odpovídá popisům. Hodně pohodlný a stabilní pomocník pro kancelář i práci. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Natálie Pollaková, Sobotín:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek prachbídný) můžu potvrdit, že je to velký zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a prachy vynaložené za jiné neúčinné produkty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Tereza H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Johana K: Tento 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Aleš V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Laura P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Dominik P: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt