12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2777 Kč
Naše cena: 1851 Kč Ověřit dostupnost

Klasické španělské mandle neloupané, prvotřídní kvality a tradiční nasládlé chuti s jemně trpkým nádechem, představují oblíbené oříškové potěšení, plné zdraví prospěšných nenasycených mastných kyselin a dalších látek, a nepostradatelné v každé zdravé kuchyni. Ideální oříškový pamlsek kdykoliv během dne, či jako klasická přísada do müsli a na přípravu širokého spektra rozličných mandlových dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Mandle*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2577 kJ (624 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 1.4 g), Tuky: 54.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 13.5 g, Bílkoviny: 22.1 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

Anežka Opitzová, Krakov

Anežka Opitzová, Krakov:
Okamžité dodání. Bezchybný a unikátní vzhled. Možná krapet vyšší cena. Jinak jsem s 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g spokojená. Nejkladněji hodnotím design, vypadá mnohem lépe než na fotografii, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto druhem a ještě obdobným, nakonec vyhrál tento. Podle toho, co jsem četla, byl tento kus kvalitnější než jeho napodobeniny v této cenové kategorii.

Richard Jurič, Dolní Lomná

Richard Jurič, Dolní Lomná:
S tímto produktem jsem úplně spokojen. Pořízen pro staršího dědu s snahou lehkého běžného používání. Ve prospěch 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g hraje také malost i jeho nevelká hmotnost. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží dost pěkně a soudobě. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny nutné funkce a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

Jaroslav Pišvejc, Trnová

Jaroslav Pišvejc, Trnová:
Není nic milejšího než nákup tohoto 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g stačí pár kliknutí a do třetího dne máte doma zásilku z tady tou radostí. Je to úžasná věc, kterou jsem si chtěl objednat už velmi dlouho, ale vždycky jsem váhal. Přemluvila mě kamarádka. Mám ho čtrnáct dní a dosud všechno v pohodě a moje nadšení nevychládá. Bleskové dodání, snadné pořízení, velmi užitečná věc.

Kryštof Hnaníček, Rešice

Kryštof Hnaníček, Rešice:
Tenhle 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g jsem objednával prvně. Upřímně jsem nevěděl, co od toho můžu čekat a byl jsem hezky překvapený. Navíc zboží neodpovídá ceně, cena byla nízká, ale výrobek je super! Takže můžu jen doporučit. Když přidám klady co se týče okamžitosti doručení a balení výrobku, tak jsem skutečně naprosto spokojen a potěšen, že i slušné obchody se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

Laura Demelová, Jarov

Laura Demelová, Jarov:
Myslím si, že 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g, dnes patří na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj pocit po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti měsících {používání|užívání) je takový. Jsem velmi ráda a nemohu mu skoro nic vytknout. Moc jsem ocenila možnost vybrat si 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g v klidu, v pohodlí gauče. V tomto nakupování přes internet moc oceňuji. A komunikace prodejce 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g byla opravdu prvotřídní. Zákaznická linka reaguje téměř obratem, moje dotazy byly zodpovězené dostatečně a jasně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

Marek D: funkční výrobek

Veronika H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Magdaléna K: Ideální k osmnáctinám :)

Nikola B: nemá chybu

Daniel M: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt