12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2219 Kč
Naše cena: 1479 Kč Ověřit dostupnost

Klasické opražené a namleté mandle, prvotřídní španělské kvality a jedinečně lahodné chuti čerstvě pražených mandlí, představují klasické křupavé potěšení, plné zdraví prospěšných nenasycených mastných kyselin a dalších látek, a nepostradatelné v každé zdravé kuchyni nejen na podvečerní mlsání. Ideální oříškový doplněk na přípravu širokého spektra rozličných mandlových dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Pražené a mleté mandle*. Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2663 kJ (645 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 1.4 g), Tuky: 55.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 14 g, Bílkoviny: 22.9 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Radim Kubáník, Hovězí

Radim Kubáník, Hovězí:
Není hodně takových výrobků jako právě 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že toto je přesně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době rozhodně není přebytek unikátního zboží v této cenové kategorii. 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g splňuje vše, co jsem očekával, snad ještě víc, předčil má celkem vysoká očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z okolí, kteří o zakoupení uvažujete. Zvláště je třeba zmínit vstřícnost ze strany eshopu.

Adam Vejvančický, Krychnov

Adam Vejvančický, Krychnov:
Tento 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g měl být překvapením pro moji budoucí manželku. Z toho důvodu jsem kontaktoval prodejce, který měl v nabídce tento 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g, doladil jsem s nimi balení a hlavně termín, adresu doručení. Komunikace byla opravdu bezproblémová, rychlá. Cenu jsem neřešil, navzdory tomu, že tuším, že by se 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g dal objednat levněji. Jsou situace, kdy je důležitější úroveň služeb, než 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g. Společnost nezklamala, mimo jiné přibalila dáreček a z moji nastávající se stala oficiální paní. Stoprocentně doporučuji tento eshop.

Markéta Rudolfská, Hošťálková

Markéta Rudolfská, Hošťálková:
Miluji barvu 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g. Objednávám už ho pět let, ale tato novina mi přijde zatím nejdobřejší. Rodina je z toho překvapená. Také jsem o tom řekla přítelkyním a mé babičce, také ho začaly užívat a zatím slyším jenom {chválu|pochvaly). Doufám, že mě tedy produkt nezklame. Vyzkoušela jsem už mnohé řady a zoufale hledám mou nejlepší. Všechny jsou hezké. Z této řady objednáváme několik druhů a jsou vážně dobré. Když je náhodně nenajdu a zakoupím něco jiného, jsem zklamaná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

František O: Jsem ráda, že to mám

Vít S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Linda S: Je to dostatečné?

Rozálie Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Alžběta O: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Mandle pražené mleté, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt