12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské nudle tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Martin Lehar, Vedrovice:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj druhý výrobek 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem konzervativní, ale když mi to vyhovuje, kupuji to dále a dále. Bojím se, že bych při koupi něčeho podobného byl nespokojený. Tento 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g mi vyhovuje svou barvou, užitkem a designem. Kladně hodnotím design, který se však za dobu prodeje dost proměnil.

Nikola Krysličková, Zdechovice:
Zakoupila jsem si u vás 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Velice si cením rychlosti zaslání, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou mnohokrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Richard Jackulák, Kunemil:
Tento 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi stále jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako slušný výrobek.

Magdaléna Kluzáková, Nová Ves:
Věřím, že se na mě nikdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g skvělý. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem spokojená. Dělá to hrozný vibrace, a co se týká funkčnosti tak celkem docela pokulhává. Navíc jsem na něj čekala týden, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o skvělou produkt. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych celkem vysokou cenu opět dala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Tadeáš R: je to fajné

Kateřina T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Markéta A: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Valerie F: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Štěpán K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Nudle z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt