12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 545 Kč
Naše cena: 363 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské polévkové nudličky tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přísadu do každé zdravé polévky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Anežka Talachová, Stráž

Anežka Talachová, Stráž:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí hodně, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání perfektní, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Natálie Žilíková, Smolnice

Natálie Žilíková, Smolnice:
Ovšem, že jsem zpočátku byla jako každý velmi skeptická. Našla jsem však řadu pozitivních zkušeností a nechala jsem se také zlákat k pořízení 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g. A znamenitě jsem se rozhodla. Teď se k oslavným názorům totiž rozhodně musím přidat. Jestli stále s vyzkoušením váháte, tak neváhejte a 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g si objednejte. Budete spokojení, 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g patří ve své nabídce k tomu nejlepšímu.

Jana Joniová, Nezbavětice

Jana Joniová, Nezbavětice:
Myslím si, že 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g, dnes patří na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj dojem po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti týdnech {používání|užívání) je takový. Jsem velmi ráda a nemohu mu nic vytknout. Moc jsem ocenila možnost vybrat si 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g po práci, v pohodlí domova. V tomto nakupování přes web moc oceňuji. A komunikace eshopu 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g byla opravdu prvotřídní. Zákaznická help line reaguje prakticky obratem, moje dotazy byly zodpovězené dostatečně a jednoduše.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Simona R: dobré

Daniel L: 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Adam L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Adéla B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jonáš Š: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Nudličky z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt