12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Orecchiette neboli ouška tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1522 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Sebastian Scheib, Chrášťovice:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a pořídil přesně takový 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g, který jsem poptával. Děkuji za podporu a trpělivost, jsem hodně náročný zákazník. Konečně jsem si zakoupil přesně to, co jsem chtěl a jsem opravdu hodně spokojený. Tento eshop doporučuji všemi deseti.

Václav Zahrádka, Velké Hoštice:
Byla to perfektní nabídka. Stejné věci prozkoumávám na webu a v reklamách už dlouho, ale takhle dobrou cenu jsem u 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g opravdu ještě neviděl. Vím, že je kus opravdu bytelný, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchle príma podmínek ztratit. Neváhal jsem ani hodinu a udělal jsem vhodně. Už dlouho mi nic neudělalo velkou radost.

Kateřina Pondělíková, Ryjice:
Nejprve jsem s 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g neměla moc dobrou zkušenost, zakoupila jsem nevhodný typ a nefungoval mi. 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g jsem tak asi po třech dnech zaslala zpět a během tří dnů mi dorazili peníze nazpět. A tak jsem si nechala pomoci od odborníků a udělala jsem skvěle. Užíváme ho téměř celá kancelář, možná přikoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to nakonec hezky dopadlo a moje špatná zkušenost se změnila v dobrou. Kladně taky hodnotím služby e-shopu.

Andrea Dekastellová, Nedrahovice:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita vyhotovení, žádný šunt. Původně jsme chtěli 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g na hlavně zahradu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo sehnat, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Josef Miewald, Suchonice:
Naprosto perfektní 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g, měsíc jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží opravdu hodně, nerozbije se, a vypadá docela hezky. Určitě mi ulehčil velmi práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo sehnat. Sháněl jsem jej totiž na internetu velmi dlouho, ale za hezkou cenu předlouho marně, až jsem narazil na váš e-shop. Velmi mě oslovil manuál u 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g, takže jsem se rozhodl si jej zakoupit. To, co mi dorazilo, mě usvědčilo, že mám co dělat se bezpečnou a velmi spolehlivou obchodem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Marie M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Petra V: děda je z dárku je nadšený

Vanesa T: dobré

Josef V: Přišlo to celkem rychle

Nikola N: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Orecchiette z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt