12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Rostlinný palmový tuk s přídavkem oleje z palmových jader vyniká svou neutrální chutí a je ideální na pečení, smažení či fritování.Složení: Palmový olej* (96%), palmojádrový tuk* (4%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 3700 kJ (900 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 100 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 50 g, mononenasycené mastné kyseliny: 40 g, polynenasycené mastné kyseliny: 10 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

Marek Marša, Maršovice:
Dohledal jsem v tomto obchodě jednu z těch levnějších cen 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g, který jsem hledal. Proto jsem pořídil, jelikož se mi líbil design obchodu, na kterých bylo hned vidět, co zákazník kupuje. Doručení výrobku bylo bleskové, bleskové a bezchybné, takže jsem byl o to více rád. S celým procesem obchodu jsem velmi spokojen a model je opravdu nejvíc. Můžu jen doporučit každému.

Markéta Jánošíková, Jindřichov:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před měsícem jsem u vás zakoupila 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g, který zcela předčil mé očekávání. Jako kterákoliv ženská dbám při výběru především na vzhled, ale choť ocenil také užitečnost. Naprosto úžasný obchod. Manža si u vás potom objednal obdobný produkt a také si jej hodně chválil, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže jasně máte kvalitní a perfektní zboží.

Radim Biško, Bobnice:
Objednávám v online obchodech velmi často, je to pro mě rychlejší. Stejné to je i s 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g. Tak jsem si vybral ten svůj, provedl objednávku a zanedlouho byl 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g rovnou ve schránce. Já se místo toho můžu zaměřit na jiné aktivity. Jsem velmi rád za to, že podobná alternativa existuje, 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g se mi fakt líbí. Tento typ nákupu je skvělá pro lidi, kteří nemají, podobně jako já, rádi ztrátu času v přeplněných obchodech.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

Alžběta R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Eva B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikolas S: Přišlo to celkem rychle

Zdeněk P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Daniela B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Palmový tuk, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt