12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 695 Kč
Naše cena: 463 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Penne tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Veronika Kneysová, Uhelná

Veronika Kneysová, Uhelná:
Měsíce jsem srovnávala tyto dva 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g, než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit v e-shopu. Velkými pozitivy tohoto zboží jsou, že mají české instrukce, poměrně snadno je lze rozebrat, vyčistit, dají se dokoupit náhradní díly, má optimální objem, bezproblémovou a snadnou manipulaci. Ale našla jsem také mínusy. Zaprvé to byla kurýrní služba, i když to se zakoupeným produktem to nemělo souvislost. Kromě toho se jednalo o: nedostačující bezpečnostní opatření, není možnost výběru většího množství variant, nezanedbatelná spotřeba vody a elektřiny. I když se jedná o A++.

Zuzana Hliněná, Opočno

Zuzana Hliněná, Opočno:
Jako postarší dáma se dnes příliš nevyznám v tom, co je nejlevnější. Většinou dám na zkušenosti někoho zkušenějšího a na ohlasy, které si výrobek získal u dalších uživatelů. V tomto stylu jsem také dala na doporučení ostatních a vyplatilo se. 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g používám už pár týdnů a za ten čas jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnu od nákupu odradilo. Chci také zmínit velmi seriózní jednání ze strany prodejce.

Sabina Khunová, Moravskoslezský Kočov

Sabina Khunová, Moravskoslezský Kočov:
Do návštěvníhoi pokoje jsme s přítelem vybírali vhodný 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba velmi nároční, když něco kupujeme napůl, chceme bezchybnou kvalitu. Milenec nejdříve nevěřil, že jsem vybrala vhodný eshop, on vždy vidí všechno příliš tmavě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Anežka Holčíková, Hrušová

Anežka Holčíková, Hrušová:
12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g JSEM NAŠLA POUZE V NABÍDCE TOHOTO OBCHODU, PROVEDENI SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO OBCHOD I OSTATNÍM ZÁKAZNÍKŮM.

Sára Bortlíková, Luže

Sára Bortlíková, Luže:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g splnil moje potřeby, odpověděla bych jednoznačně, že ano. On je totiž opakovaně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Všem, kteří ještě váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude vyhovovat všem. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky patřím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Lukáš R: Jsem ráda, že to mám

Zuzana O: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jiří G: funkční výrobek

Amálie L: děda je z dárku je nadšený

Magdaléna Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt