12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 695 Kč
Naše cena: 463 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné celozrnné Penne z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, představují jedinečné celozrnné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně díky plnohodnotnému obsahu všech původních látek z celého zrna, hlavně vlákniny. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

Nikolas Třískala, Kladeruby

Nikolas Třískala, Kladeruby:
Ve své práci potřebuji vypadat celkem dobře, protože se každý den potkávám se s klienty. Mým cílem je získat první dojem hned na prvním jednání. Nejen v tomhle směru mi 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g hodně pomohl. Cítím se zásadně víc jistě a také tak vystupuji. Díky němu jsem udělal krok tím správným směrem. Všechno se mi daří a on má na tom nemalý podíl. Jsem uspokojený jako už dávno nebyl.

Michael Kislinger, Braníškov

Michael Kislinger, Braníškov:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 3 hodiny. Chybělo spousty šroubků a ostatních věcí. Příručka je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si rozmyslete kam 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově hezká a vejde se do ní vše co potřebujete.

Karolína Dryjáková, Horažďovice

Karolína Dryjáková, Horažďovice:
V úterý jsem dostala 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném obalu. Prozatím jsem stačila otestovat, zda opravdu funguje tak, jak píše prodejce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g jako perfektní.

Linda Jirásková, Brandýsek

Linda Jirásková, Brandýsek:
Jako maminka samoživitelka nemám korunek zbytečně moc, ale 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g se mi hodně potřebuji a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že podobné modely jsou dražší a nezdály se mi tak kvalitní. A myslím, že jsem udělala správně. Telefonicky jsem si potvrdila jeho stav skladem a děkuji moc za velmi dobrý model i za hezké jednání.

Nikol Crkalová, Strachotice

Nikol Crkalová, Strachotice:
Chtěla jsem už nějaký čas pomoct. Ale skutečně účinně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a energie už mi docházely. Nechtěla jsem skončit jako nasrané, unavená bába, která bude dalším jenom na obtíž. Když jsem našla, že existuje 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g, který mi skutečně může pomoci, nečekala jsem. Teď můžu bez strachu napsat, že jsem to zase já. Stíhám v klidu vše co chci a navíc mi zbývá čas i energie na to, co dělá šťastnou také mě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 29. 05. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

Veronika T: já jsem to prostě chtěla

Tereza R: dobré

Andrea H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Alena K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Alena J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice celozrnné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt