12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 561 Kč
Naše cena: 374 Kč Ověřit dostupnost

Klasická celozrnná polévková písmenka z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky polévek s těstovinovým drobením. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

Karel Vrabec, Hejná:
12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g jsem zakoupil jako náhradu, protože jiný, celkem špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání mnohem více precizně zpracovaný a to už na první pohled. Nehledě na unikátní vzhled a službu. Jako vizuálně zaměřený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, zdála hezká. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale mám pochopení, že za preciznost se zkrátka platí.

Tobiáš Krybus, Mlýnské Struhadlo:
Chtěl jsem udělat radost dceři k výročí. Absolutně jsem však neměl jasnou představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s podporou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a nalezený 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g je perfektní. Dcera byla nadšená. Navíc jsem ještě ušetřil. Jistě u vás opět v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám šokovaný.

Viktorie Luftová, Syřenov:
V obchodě jsem potkala 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g, kterou jsem delší čas sháněla. Přehlednost výrobků a dodací termíny byly perfektní . Co se týče dopravy, byla jsem hezky překvapena. Na druhý den mi dorazila sms zpráva, že během dne mi bude dovezen balík. A tak se za 2 hoďky stalo. Dopravce stal pod mým bytem s balíčkem v ruce. Za mě chci jen doporučit.

Kamila Šamšová, Doubravník:
12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g jsem si objednala především kvůli manželovi. I když jsem si ho našla pro sebe, byla jsem přesvědčena o tom, že partnerovi se bude zamlouvat. No a skutečně. Chlap mě hned pochválil a kromě toho, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Funguje vskutku dobře a manžel už netápe v tom, co mi má pořizovat, abych byla v klidu.

František Herbolt, Družec:
Nedávno jsem objevil katalog 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g, kde jsem si o tom přečetl podrobnější informace. Oslovil mě už katalogovš podobě. Koupil jsem ho jako překvapení a také praktickou pomůcku. A musím říct, že jsem jistě neudělal špatně. Vzhled, cena, kvalita – všechno na špičkové úrovni. Alespoň se nemusím obávat, že by takový dárek byl by nevhod. Málo co udělalo mé ženě takovou radost, jako tento 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

Viktorie S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Magdaléna B: děda je z dárku je nadšený

Julie S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

David S: je to fajné

Gabriela V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Písmenka celozrnná, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt