12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná pomerančová kůra naložená v kukuřičném sirupu, prvotřídní kvality a sladce pomerančové chuti, představuje jedinečnou, zdravou, pomerančovou přísadu na pečení a přípravu originálních sladkých dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Kukuřičný sirup*, pomerančová kůra* (30%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1389 kJ (327 kcal) na 100 g. Sacharidy: 80.3 g, (z toho cukr: 79 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.2 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Vojtěch Buble, Chomutov

Vojtěch Buble, Chomutov:
Chtěl jsem překvapit babičku dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Milenka má obrovskou radost a já s ní, děkuji.

Šimon Štifter, Višňová

Šimon Štifter, Višňová:
Jak jsem spokojený s 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g? Určitě zákazník dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového obchodu. Líbí se mi, že nabízí velký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Eliška Varhanová, Bezděčí u Trnávky

Eliška Varhanová, Bezděčí u Trnávky:
nějaký čas jsem nenašla najít přesně takový 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g, který by mě uspokojil. Jsem docela náročná a chci vždy to nejskvělejší za rozumnou cenu. Pak jsem našla váš eshop, který je hodně jednoduchý a nabídka k tomu je pestrá. Objevila jsem přesně to, co jsem hledala za nejlevnější cenu. Ačkoliv jste to neměli skladem, oceňuji velmi korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě perfektní krámek.

Jana Haniková, Dolní Hradiště

Jana Haniková, Dolní Hradiště:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání perfektní, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Samuel M: Jsem ráda, že to mám

Matěj S: Přišlo to celkem rychle

Matyáš F: 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Simona M: Je to dostatečné?

Veronika R: Tento 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt