12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 990 Kč
Naše cena: 660 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná pomerančová kůra naložená v kukuřičném sirupu, prvotřídní kvality a sladce pomerančové chuti, představuje jedinečnou, zdravou, pomerančovou přísadu na pečení a přípravu originálních sladkých dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Kukuřičný sirup*, pomerančová kůra* (30%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1389 kJ (327 kcal) na 100 g. Sacharidy: 80.3 g, (z toho cukr: 79 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.2 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Matyáš Skupień, Čechtín:
Pokud toužíte po růžových 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g a jde Vám především o design a vzhled, určitě na internetu nenajdete lepší v podobné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis krámu!

Barbora Boucníková, Únanov:
Tento PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje vnučka. Jinak bych tuto 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g nikdy nevybrala, protože mi připadá nejvíc předražená, nemá ani speciální úpravu, barvu, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Adéla Stoláriková, Pomezí nad Ohří:
Jednou jsme se se sousedkami dohodly, že si na internetu zakoupíme víc věcí společně, čímž ušetříme. Já jsem si v tom čase zvolila v nabídce právě tenhle 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g, z důvodu, že nic jiného mě nelákalo. Avšak byla to fakt skvělá volba. Moc jsem od něj nečekala, ale bylo to jinak. Vysoká kvalita, bezproblémové doručení, dostupná cena, jedním slovem bomba!

Jana Rybková, Hlína:
S tímto nákupem jsem nejvíce spokojená. 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g jsem si vybrala za účelem lenošení a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g jen a jen doporučuji, určitě nebudete litovat!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Hana K: Tento 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Marek A: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikolas B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikola Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Eliška I: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Pomerančová kůra v sirupu, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt