12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 540 Kč
Naše cena: 360 Kč Ověřit dostupnost

Klasický rajčatový protlak nejvyšší kvality ze sluncem vyzrálých italských rajčat bez jakýchkoliv konzervantů a přidaných látek s pronikavou ovocnou chutí přinášejí zdravé a svěží rajčatové pochutnání kdykoliv během roku. V každé zdravé kuchyni tvoří optimální základ polévek, omáček a zeleninových jídel a také na dochucování všeho, co je dle Vaší fantazie třeba doplnit svěží a čerstvou rajčatovou chutí.Složení: Rajčata*, sušina (22,00%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 305 kJ (72 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.6 g, (z toho cukr: 10.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.078 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

Karel Fabian, Skuhrov nad Bělou:
Z důvodu, že jsem spotřebitel, který lpí na kvalitním zpracování, více než na cenovce, objednal jsem si 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g na tomto webu. Než jsem to však provedl, obrátil jsem se na firmu, abych měl garanci, že mi bude 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g doručen ve vysoké kvalitě a neprodleně. Bohužel jsem následně získal informace, že i když je v popisku 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g dostupný, nebylo tak. Navzdory tomu jsme dosáhli spokojenosti pro mě i prodejce a objednávka se povedla v pohodě.

Tadeáš Magura, Vamberk:
Mít vlastní 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g je prostě neocenitelné. Podle potřeby je hned po ruce když chci a to je nejlepší

Samuel Kočiřík, Rybitví:
Koupili jsme 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g pro přítele jako dárek k vánocům. Nejdřív to bylo vlastně z recese. Když jsme se poté po pár dnech znovu viděli, hodně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho pořídit. Celkem mě tím překvapil. Doma jsem si sednul k internetu a už ho mám také.

Klára Vaškovičová, Cholenice:
Obdržela jsem ho jako překvapení. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho hned zkusím. Bez výčitek chci uznat, že jsem byla moc mile překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na skok se ihned tázaly, jak jsem s ním spokojená. Tak jsem dle skutečnosti pověděla, že si nemůžu stěžovat a bez okolků jsem jim to doporučila.

Hana Ščevíková, Široký Důl:
Tuto PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje dcera. Jinak bych tento 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g nikdy nezakoupila, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani dobrý vzhled, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale ženy zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

František Š: 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nela Š: dobré

Anna L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jakub R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Vanesa B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rajčatový protlak, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt