12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g

12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g

12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 924 Kč
Naše cena: 616 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka veganské rýžové čokolády obohacena o rýžový sirup a lískové ořechy dodávající čokoládě unikátní barvu a chuť představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky netradičních čokolád.Složení: Lískové ořechy*, kakaové máslo*, kakaová hmota*, rýžový sirup prášek (14%), třtinový cukr*, bourbon vanilka*, mořská sůl, emulgátor: sójový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2350 kJ (565 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 55 g), Tuky: 36 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 21 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 2.6 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g

Jáchym Čácha, Sebečice:
12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g jsem objednal po řádném rozmýšlení. Věnoval jsem celkem hodně času srovnávání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mohu čekat. Cena i popisované vlastnosti mi podle záznamů obchodu vyhovovaly. A musím povědět, že mě to ani trochu nezklamalo.  S 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g jsem hodně šťastný a určitě bych ho poradil i ostatním nakupujícím.

Radim Schiffner, Světlá Hora:
Když poměřím užitek a cenu, tak nemohu být nenadšen. 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g splňuje vše, co bylo napsáno v manuálu, nakonec je o něco lehčí, než jsem si myslel, což není na vadu. S výrobkem se tak lehčeji hýbá. Měl jsem i jiný, ale tady cena odpovídá dobré materiál. Kdo neuplatní dokonalý výrobek, pro běžné používání je plně stačící, doporučuji.

Václav Čeloud, Medlice:
Doporučuji! Já osobně jsem z 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g nadšený a chválím kdekoliv, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na zpracování moc nehledí a kvantita převažuje nad zpracováním, je jedinou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na doby, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tento kousek splňuje, užívám ho už roky a určitě nadále budu. Hezký byl přístup eshopu, který mi ochotně zodpověděl mé dotazy.

Julie Frdlíková, Biřkov:
Mým velkým problémem je nerozhodnost. Než se pro někoho rozhodnu, je to velmi dlouho. Umím rozhodovat se i deset dní. Porovnávám možnosti, pročítám recenze, zkušenosti ostatních majitelů a hodně se dotazuji prodejce. Na tenhle 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g jsem objevila hodně plusových recenzí, ale pro jistotu jsem ještě párkrát psala do eshopu. Nyní se přidávám k frontě rozverných zákazníků a také děkuji prodejci za snahu mi vše vysvětlit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g

Gabriela I: děda je z dárku je nadšený

Kristián V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Valerie H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michael Š: Jsem ráda, že to mám

Šárka P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rýžová mléčná čokoláda, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt