12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1256 Kč
Naše cena: 837 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková rýžová vřetena celozrnná, vyrobená z italské celozrnné hnědé mouky, prvotřídní kvality a jedinečné, lehce oříškové chuti, představují výjimečnou celozrnnou rýžovou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, vhodnou nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu lahodných těstovinových salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazii a chuti. Složení: Rýžová mouka celozrnná*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1524 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 75 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0.075 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Denisa Klecová, Libel:
12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g je díky příjemnému materiálu a modernímu vzhledu ideální jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními nutnostmí. Kámošky mi ho chtějí vzít, protože pomocí němu jsem viditelná a vynikne přesně to, co vyniknout má. Cením si na něm i to, že je lehce dostupný a kdykoliv potřebuji nový, není těžké ho koupit. Doručení obvykle proběhne do druhého dne a jsem o něm informována díky emailu předem.

Tobiáš Remsa, Temešvár:
Jsem zase naprosto spokojen. Jako obvykle padla má volba na tradiční obchod a potvrdilo se. Očekávaná provedení produktu a bezproblémové dodání. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností velkého výběru materiálové varianty zboží, tak i s lehkým ovládáním bez zbytečných funkcí navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských manuálů. Za mě plný počet bodů.

Johana Hápová, Lhůta:
Skvělý 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g, díky kterému zvládám své denní povinnosti naprosto s klidem. Pohodlný, šikovný, ale také i moderní a trendy. V e-shopu je nabízen v několika druzích, které obšťastní i ty nejnáročnější zákazníky. Velkým plus je cena, která umožňuje jeho koupení široké veřejnosti. 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g je také i ideálním dárkem k narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost.

Radim Wantulok, Rajhrad:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel přinese z obchodu 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil krabici a měl jsem 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Viktor W: funkční výrobek

Vojtěch H: Přišlo to celkem rychle

Antonín L: Celkem jsem spokojený.

Denis S: je to fajné

Barbora C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt