12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1217 Kč
Naše cena: 811 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové rýžové špagety celozrnné, vyrobené z italské celozrnné hnědé mouky, prvotřídní kvality a jedinečné, lehce oříškové chuti, představují výjimečnou celozrnnou rýžovou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, vhodnou nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu lahodných těstovinových salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazii a chuti. Složení: Rýžová mouka celozrnná*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1524 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 75 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Sofie Čáslavová, Jankovice

Sofie Čáslavová, Jankovice:
Tento 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala hned tři kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Vzhled i objem odpovídá grafice a s kontaktováním eshopu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Používám je občasně a pořád vypadají čtyři jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i dále a objednám další, bude-li třeba. Což si nemyslím, jelikož dosud fungují 100%.

Aleš Trinh, Božičany

Aleš Trinh, Božičany:
12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g splnil moje potřeby a používám ho každý den. Už jsem takhle zkoušel tři nebo sedm konkurenční kusy, ale teďka vím, že zůstanu u 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g. Nemám nejmenší důvod se poohlížet po podobném modelu. 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g si na můj popud koupilo v naší rodině už asi pět lidí a nikoho neobalamutil. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

Kristýna Mahďáková, Podhradí nad Dyjí

Kristýna Mahďáková, Podhradí nad Dyjí:
Vzhled je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si koupit něco, co se mi zalíbí. Právě 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g mě hodně oslovil. Jak se povídá, první touha, dobrá touha! Svým vzhledem i zpracováním se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je příjemný bonus.

Filip Tršo, Třebovle

Filip Tršo, Třebovle:
Musel jsem nějaký čas ukecávat manželku, že je pro nás výhodný a že budeme oba spokojeni. Když jsem jí řekl, že když jí nebude vyhovovat, tak 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g pošlu zpět, podlehla. Když jsem včera přišel domů z práce již ho testovala a byla více než nadšená. Nic se vracet nebude a za nás oba hodně děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Karel M: 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Alena S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Matyáš M: tak jsem to dostala aje to super

Amálie H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Julie T: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Rýžové špagety celozrnné, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt