12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 695 Kč
Naše cena: 463 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Spaghetti jsou tradiční špagety značené číslem 5, vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Petr Smeták, Libějice

Petr Smeták, Libějice:
K mému životnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se říká, si ocukroval život. Přátelé mi poradili 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na první pohled líbil a je cenově levný, po chvilkovém váhání jsem si ho zakoupil. Musím říci, že se mi velmi líbí a jako dárek je úžasný. Mám z něj obrovskou radost.

Radim Thorovský, Stojice

Radim Thorovský, Stojice:
Tento 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g jsem objednával poprvé. Upřímně jsem netušil, co od něho můžu čekat a byl jsem krásně překvapený. Navíc produkt neodpovídá ceně, cena byla malá, ale výrobek je úžasný! Proto mohu jen doporučit. Když přidám klady co se týče okamžitosti doručení a zabalení balíčku, tak jsem skutečně zcela uspokojen a potěšen, že i dobré obchody se u nás v republice najdou. Doporučuji!

Veronika Neusserová, Haškovcova Lhota

Veronika Neusserová, Haškovcova Lhota:
Jsem spokojená, vše bylo okamžité, od objednání do doručení a v nejbližší době si objednám ještě jednu 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g, do sklepa. Ta první byla na chalupu. Vyhovuje mi její délka .Ještě jednou děkuji Pěkný den

Adéla Tajovská, Olešník

Adéla Tajovská, Olešník:
Dlouho jsem porovnávala tyto dva 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit na internetu. Velkými výhodami daného zboží jsou, že mají manuál v češtině, docela rychle je možné je demontovat, vyčistit, dají se objednat náhradní komponenty, má dostačující objem, bezproblémovou a jednoduchou manipulaci. Bohužel našla jsem také nevýhody. Zaprvé to bylo doručení, i když to se samotným produktem to nesouviselo. K tomu to byly: nevhodné bezpečnostní prvky, není možnost výběru většího množství typů, nemalá spotřeba vody a energie. I když původně bylo napsáno A++.

Simona Kolenatá, Kunčice nad Labem

Simona Kolenatá, Kunčice nad Labem:
Nejprv jsem se snažila najít 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g na stránkách, kde by byl levnější a potvrdili mi rychlé zaslání, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, perfektní jasnost informací a přehlednost a s zasláním produktu v bleskové rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Produkt funguje na 100% a já jen můžu komukoliv doporučit. Nejen svým kamarádkám a rodině, ale i tady. Proto děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 29. 05. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Viktorie S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Marie P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kamila R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Matyáš J: Celkem jsem spokojený.

Daniel K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Spaghetti z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt