12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 695 Kč
Naše cena: 463 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Spaghetti jsou širší špagety značené číslem 7, vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Rozálie Šlitrová, Luštěnice

Rozálie Šlitrová, Luštěnice:
Já jsem na nákup přes internet příliš stará, není to věc, ve které bych se vyznala. Vlastně tam umím pouze psát e-maily a číst informace v magazínech. Ale kamarádka mi jednou vysvětlila, jakým způsobem je možné v eshopech nakupovat a pořídila mi tenhle 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g. To víte, netušila jsem, zda mi k něčemu bude, ale když v pořádku přišel a skvěle fungoval, musela mi prozradit jakým způsobem si zboží koupím sama. Od té chvíle si věc pořizuji s železnou pravidelností, protože je to vskutku praktická věcička a skutečně hodně mi pomáhá.

Michal Mlnařík, Čečovice

Michal Mlnařík, Čečovice:
Na tento produkt jsem narazil náhodou a oslovil mne jak cenou, tak napsanými vlastnostmi. Do dvou dnů po objednání jsem ho měl v dílně a od té doby ho prakticky nedám z ruky. Je to fajn 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g, který dělá stoprocentně svůj účel. Oceňuji především jeho dostupnost a způsob zpracování. V tomto eshopu nekupují prvně, takže za mě dobrá volba.

Jana Čepicová, Krakovec

Jana Čepicová, Krakovec:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit největší spokojenost. Koupila jsem u vás celkem drahý 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím přátelům.

Ondřej Holuška, Javůrek

Ondřej Holuška, Javůrek:
Musel jsem nějaký čas ukecávat přítelkyni, že je pro nás dobrý a že budeme oba spokojeni. Když jsem slíbil, že pokud jí nebude líbit se, tak 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g pošlu zpět, podlehla. Když jsem včera přišel domů z práce už ho zkoušela a byla více než překvapená. Nic se vracet nebude a za nás oba moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Barbora B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sára B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Valerie F: Ideální k osmnáctinám :)

Klára K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Roman T: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Spaghettoni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt