12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 695 Kč
Naše cena: 463 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské celozrnné široké špagety zvané Tagliatelle z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky těstovin. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

Samuel Krbek, Lomnice nad Lužnicí

Samuel Krbek, Lomnice nad Lužnicí:
Scháněl jsem ho už dlouho, jenže pokaždé u toho bylo jakékoliv ale. Jednou to bylo neúměrně drahé, podruhé třeba nenabízeli objednání v eshopu, nakonec mě nepřesvědčily recenze kupujících. To se mě u 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem spokojený, že už ho teda mohu naplno používat.

Petra Soulková, Prlov

Petra Soulková, Prlov:
Tuto PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje dcera. Jinak bych tento 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g nikdy nevybrala, protože mi připadá hodně předražená, nemá ani speciální úpravu, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Tomáš Kouklík, Hnanice

Tomáš Kouklík, Hnanice:
12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g jsem si koupil převážně proto, že byl levný. Nejsem příliš bohatý, naopak se musím pečlivě dívat, jak je co drahé, tudíž cenovka byla pro mě klíčová. Neočekával jsem moc kvalitní materiály, ale prodejce mě příjemně překvapil. Prvotřídní, šikovná věc. Za přijatelnou cenu super užitek, jak se říká. Kamarádovi, který mi ho doporučil, jsem pak jako revanš koupil láhev rumu, protože mi v tu chvíli udělal vážně velkou radost.

Roman Paško, Chýně

Roman Paško, Chýně:
Ve porovnání s jinou značkou,která je stále někde v reklamách,má 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g lepší hodnocení a je o sto Kč výhodnější... teda z mé strany spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

Ema Š: Ideální k osmnáctinám :)

Adam N: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sabina B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Rozálie A: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Laura O: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle celozrnné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt