12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské motané nudle neboli Tagliatelle tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

Jan Kloda, Kněžpole:
Já jsem eshopům, inzerci a všem takovým záležitostem v minulosti odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si zboží nemohl dovolit, ale nevěřil jsem. Logicky vás asi nešokuje, že jsem si 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g neobjednal z vlastní vůle, ale objednala mi ho žena k Vánocům. Po tom, co jsem si ho pořádně otestoval, tvrdím, pletl jsem se. Produkt je velmi dobrý nástroj a je mi líto pouze jediné, a sice, že jsem si výrobek nezakoupil již dříve.

Pavel Labský, Zabrušany:
Vyhledal jsem si tento výrobek na daném Eshopu z toho důvodu, že nabízel nejlepší ceny a garantoval rychlost dodání. Takže jsem zakoupil a byl jsem příjemně překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem rád a hlavně opravdu spokojen, že 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g slouží tak jak má. Jak se povídá, šlape jako švýcarské hodinky. Rád doporučím všem kamarádům a rodině. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, velmi pozitivní. Doporučuji.

Klára Podařilová, Heřmaneč:
Nedávno jsem si u vás koupila 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g a tolik mě nadchnul, že jsem objednávku hodně rychle zopakovala. Je celkem velmi pěkný a hlavně funkční. I kamarád si ho pochvaluje, a to je hodně náročný. Chci ocenit také okamžité dodání i příjemnou pozornost v podobě slevy na další objednávku. Hodně si vážím profesionálního přístupu i pomoci při sestavení. I když tam byl manuál, s kamarádem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy hodně uvítali.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

Šárka O: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Alena P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Oliver O: je to fajné

Anežka Z: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Radek K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt