12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1256 Kč
Naše cena: 837 Kč Ověřit dostupnost

Surový třtinový cukr krystalický z paraguayského ekologického zemědělství představuje se svou jemnou melasovou chutí optimální zdravější alternativu klasickým rafinovaným bílým cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1693 kJ (398 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.5 g, (z toho cukr: 99.5 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

Tereza Prachová, Stará Voda:
Stále jsem si říkala, jak to moje kolegyně dělá, že jí to moc sluší. Ze začátku jsem si říkala, že to jsou jen hormony, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím skutečně je. Se smíchem mi o 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g pověděla. Aplikuje ho už pět roků a je zcela spokojená. Takže já nemám na co otálet, jdu také do toho. Mají dobrý eshop, na kterém si ho klidně objednám.

Nikola Bařinková, Kopidlo:
Bezva nákup! Jsem s tímto výrobkem naprosto spokojená. Mám ho koupelně už čtyři týdny a stále se ho nemůžu užít. Má všechno co chci a co jsem hledala u jiných výrobků které mě bohužel rozesmutněly. Už jsem skoro nedoufala, že bych mohla najít na něco opravdu funkčního. Jsem ráda, že jsem našla právě tento obchod, protože s objednávkou 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g jsem rozhodně neprohloupila.

Michaela Dudková, České Libchavy:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit sehnat pro rodinu něco jako 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g. Vyhledávač mi našel tento internetový obchůdek a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do dvou dnů, s produktem jsem pořád spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nevyměnila!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

Lucie S: děda je z dárku je nadšený

Kateřina H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Filip Š: funkční výrobek

Zdeněk F: Celkem jsem spokojený.

Jakub C: 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Třtinový cukr Krystal, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt