12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 881 Kč
Naše cena: 587 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná barevná italská vřetena tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, obarvena čerstvým práškem z rajčat, špenátu a červené řepy představují jedinečný těstovinový zážitek nejen pro Vaše nejmenší strávníky, ale všechny kdo si rádi své těstovinové potěšení trochu zpestří. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, špenátový prášek*, rajčatový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1517 kJ (358 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.6 g, (z toho cukr: 3.1 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.7 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl: 0.013 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Daniel Maršíček, Přeštěnice

Daniel Maršíček, Přeštěnice:
Musím rezenzovat hned pár plusových vlastností tohoto e-shopu a hlavně výrobku, který jsem zde nakupoval. Nejdříve to začala milou a profesionální komunikací, čistotou obchodu a levné ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým dodáním a skvělým zabalením zboží, už při doručení jsem věděl, že vše bude jak má být. Neposlední bonusem je zcela nejlevnější cena 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Proto mohu doporučit jak svým známým a známým, tak i ségře a dalším lidem. Bravo!

Vít Volec, Plazy

Vít Volec, Plazy:
Tak na začátek, 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g je ve všech ohledech skvělý. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset poptávat jinde, když jsem zjistil, že už není na skladě, avšak za tři dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc kaček na obyčejné nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na opačnou stranu 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g, který mi dorazil kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do barvy, nebo výdrže.

Tobiáš Zemčík, Vydří

Tobiáš Zemčík, Vydří:
Na radu kolegů v sportovním klubu jsem předminulý měsíc zakoupil 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g, protože již delší dobu něco podobného hledám. Prohledal jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g koupit právě u Vás. A vím, že volba byla správná. Splnil mé potřeby, je na pohled hezký, funguje a myslím, že bude i v budoucnu spolehlivý. Kolegové měli pravdu a já jsem dalším spokojeným kupujícím. S čistým vědomím jej budu doporučovat všem příbuzným a přátelům.

Magdaléna Hudová, Křižínkov

Magdaléna Hudová, Křižínkov:
S tímto nákupem jsem nejvíce spokojená. 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybrala za účelem sportování a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Petr K: 110 % spokojenost

Sofie Ž: Ideální k osmnáctinám :)

Aneta K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Richard O: funkční výrobek

Martin Z: 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt