12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Klasická celozrnná vřetena z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky těstovin. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1503 kJ (356 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.2 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.6 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Kryštof Schrom, Lazinov:
Častokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám přemluvit a koupím něco, co ani trochu nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se mýlil. Ze začátku jsem příliš ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tolik kvalitního, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává tolik často a právě proto jsem tak překvapen.

Alžběta Kolesárová, Vísky:
Nejpr jsem 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g objednala pro svého dědu k narozeninám. Když jsem jen tak brouzdala po netu, pomyslela jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tehdy nijak nezaujal, ovšem syn byl přímo nadšený, když jej obdržel. Tenkrát jsem uviděla, co tenhle 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g opravdu dělá, a hodně mě zaujal. Párkrát jsem jej tedy vyzkoušela, až jsem neodolala a musela si objednat další pro sebe.

David Hurský, Selmice:
Šikovný a jemný pomocník. Pracuje výborně. Splní účel, což je podle mého názoru hlavní. Design mohl být lepší, ale nenáročnému zákazníkovi bude po všech stránkách plně vyhovovat. Je nenáročný na obsluhu, což určitě ocení i dámy. Dodání proběhlo až nečekaně bleskově a bez problémů. Klidně doporučuji jak obchod, tak produkt samotný.

Ondřej Plánička, Dolní Kounice:
Při výběru 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g dávám nekompromisně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g a hlavně velký výběr, takže jsem snadno a okamžitě našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s okamžitou dobou zaslání.

Jaroslav Conk, Kvítkovice:
Přes web neobjednávám moc často, protože mi chybí to, že si zboží nemohu vyzkoušet a občas jsou i předlouhé dodací lhůty. Ovšem v tomto případě jsem udělal výjimku a vrátilo se mi to. 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g je přesně takový, jaký jsem sháněl, splňuje moje očekávání, navíc za nejlevnější cenu a dodání skoro bleskové. Ještě opět děkuji. Určitě se na vás zase v brzké době obrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Eva H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sofie P: nemá chybu

Emma D: Ideální k osmnáctinám :)

Tadeáš S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Václav F: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena celozrnná, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt