12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 881 Kč
Naše cena: 587 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná italská vřetena s příměsí mletého prosa tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, navíc obohacené o 10% podíl zdraví prospěšného, z celého zrna mletého prosa, představují zdravé a lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, proso* (10%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1542 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 4.9 g), Tuky: 2.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.4 g, Bílkoviny: 11.8 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Natálie Mathauserová, Nalžovice

Natálie Mathauserová, Nalžovice:
Často jsem si říkala, jak to moje kamarádka dělá, že jí to hodně sluší. Nejdřív jsem si myslela, že to jsou prostě hormony, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím skutečně je. Se záchvatem mi o 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g pověděla. Užívá ho už několik let a je naprosto uspokojená. Takže já nemám na co otálet, jdu také do toho. Mají skvělý e-shop, na kterém si ho lehce objednám.

Zdeněk Balšán, Dlouhoňovice

Zdeněk Balšán, Dlouhoňovice:
Jak jsem spokojený s 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g? Určitě zákazník dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového obchodu. Líbí se mi, že nabízí široký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Veronika Malyjurková, Snědovice

Veronika Malyjurková, Snědovice:
Jestliže by mi kdysi kdokoliv říkal, že si tu věc koupím, asi bych to znegovala. Ale v období, kdy se nám s mužem narodila dcera a já zůstala na rodičovské, docela jsem se doma nudila a zkoušela nějaké novinky. A zaměřila jsem se zrovna na 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g. Dneska bych řekla, že to byla klika. Protože to je záležitost, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní opravdu spokojená a ráda ji používám.

Michal Lopaur, Pohled

Michal Lopaur, Pohled:
Musím Vám říct, že k 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak nízká cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, hned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že velice předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Daniel P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Alena G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Dominika R: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Natálie G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Julie M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena s prosem, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt