12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Klasická italská vřetena tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g

Dominika Šafferová, Dědová:
Já osobně nemám s 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g své prokazatelné zkušenosti, pořídila jsem ho pro máti. Vybrala jsem ho zejména z důvodu, že měl online velice hezké názory a protože mnoho sousedek se s ním také setkalo. Maminka, přestože byla nejdříve dost odměřená, si produkt dneska velmi cení. Vždy, když k ní přijedu, tak o tom mluví a je fakt nadšená.

Kristýna Hinzová, Šestajovice:
Nemůžu si postěžovat, zboží dorazilo v totálním ordnungu. Třebaže byla stanovena sedmi denní doručovací lhůta, dorazil mi výrobek už čtvrtý den, pěkně zabalený a bez poškození. Hned jsme ho chtěli na zahradě vyzkoušet a pracuje úžasně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g zakoupila. Této objednávky rozhodně nelituji.

Michaela Chabičová, Mydlovary:
Dlouho jsem sháněla prostředek usnadňující život a starost o mé příbuzné. A přesně požadovaný je toto 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g. Ocenila jsem jeho účinky, které se dostavilytéměř ihned. Jeho použití je lehké a zvládne ho i hloupější osoba nebo naprostý amatér. Nepotřebovala jsem nějaké důležité manuály. Všechno šlo celkem hladce a rychle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g

Ema T: dobré

Martin K: funkční výrobek

Natálie K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Alena K: Ideální k osmnáctinám :)

Václav C: 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vřetena z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt