12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Farfalle neboli vrtule tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1522 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.83 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.47 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.007 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Tadeáš Fako, Tři Studně:
Pro upřesnění bych podotkl, že jsem šetrný člověk, občas zřejmě až příliš. Čili než si zboží zakoupím, důkladně si to prolustruji. Nešokuje vás proto jistě, že jsem si 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g pečlivě prolustroval na webu a přečetl si hodnocení. Nechápal jsem, že byly z většiny kladné. Mírně mě to znepokojilo, avšak pak jsem si 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g přesto objednal. No a nezbývá mi, než k těm pozitivním recenzím napsat ještě jedno své doporučení. Byla to jistě velmi výhodná koupě.

František Klégr, Svatý Jiří:
Hledal jsem pro rodinu velmi kvalitní 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g s ohledem na bezpečnost a odolnost. Hlavní roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem našel na tento eshop, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem potřeboval. Mimo odolnosti a nejlevnějších cen také příjemné a vstřícné jednání. 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g dorazil kurýrem rychle a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo být všude.

Kateřina Šikulová, Nelepeč-Žernůvka:
12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g jsem sháněla několik měsíců, v mnoha obchodech byl vyprodaný, nebo drahý. Na doporučení kolegyň jsem si vybrala právě tento a jsem hodně spokojená. Kvalitně plní všechny svoje funkce a má velmi pěkný vzhled. Také cena mi imponuje, a proto mohu doporučit i dalším.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Vanesa Š: Tento 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Josef S: je to fajné

Andrea K: dobré

Petr M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kateřina H: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Vrtule z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt