12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g

12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g

12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 650 Kč
Naše cena: 433 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná zeleninová kořenící sůl, jodizovaná díky obsahu zdravé mořské řasy, prvotřídní kvality a zdravého složení, z pečlivě vybrané zeleniny a bylinek, představuje optimálního kořenícího pomocníka do každé zdravé kuchyně, s vysokým obsahem sušené mrkve, celeru, pórku, petržele, pečlivě vybraných bylinek a prášku z řas. Ideální kořenící sůl na přípravu lahodných polévek, omáček či salátů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Mořská sůl, mrkev*, celer*, pórek*, petržel*, celerové listy*, tymián*, bazalka*, libeček*, kopr*, prášek z řas* (0,5%), saturejka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 176 kJ (42 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.4 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 88 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g

Samuel Vrajík, Kožušice:
Když jsem váš 12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem měl obavy, co mi na to děti řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za hlouposti, místo abych schovával peníze na důležitější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva 12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g uviděla, řekl mi, ať jí ho ukážu, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel koupit nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

Miroslav Hentschel, Lomnička:
Vybíral jsem z hodně druhů, ale nakonec vyhrál 12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g. Dal jsem nejvíc na kladné recenze ostatních recenzentů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně mohu spolehnout. Neobjednal bych neotestované zboží. Ale když jsem si přečetl všechny kladné ohlasy, nebylo o čem přemýšlet. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní recenze. Určitě budu 12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g doporučovat dalším, jelikož dobré věci si to zaslouží.

Tomáš Mžik, Strážnice:
12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g byl doručen bez kazu a neprodleně. Bohužel dle nabídky, měl 12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g přijít ve speciální krabici, což nebyla pravda. Kdyby nešlo o dárek, pravděpodobně bych se neozval. Bohužel jsem byl nucen, avšak i tak komunikace byla příjemná. Prodejce se omluvil a okamžitě mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, je výběr dopravců. Prodejce upřednostňuje jednu firmu, která si účtuje balné. Další finanční prostředky nad rámec ceny zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g

Marek P: je to fajné

Ema H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Gabriela R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tereza K: nemá chybu

Daniel B: 12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Zeleninová sůl s řasou, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt