12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů

12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů

12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 650 Kč
Naše cena: 433 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné zeleninové kořenící kostky čili bujón, zcela bez kvasnic, prvotřídní kvality a chuti, s vysokým obsahem čerstvé zeleniny, pečlivě vybraných bylinek a celozrnné rýžové mouky, představuje jedinečného kořenícího pomocníka a základ na vaření, jenž si lehce najde místo v každé zdravé kuchyni na přípravu zeleninových polévek, omáček a jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Mořská sůl, palmový olej*, rýžová celozrnná mouka*, mrkev*, celer*, cibule*, pórek*, rajčata*, petržel*, muškátový květ*, listy libečku*, kurkuma*, celerové listy*, pažitka*, bobkový list*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1163 kJ (280 kcal) na 100 g. Sacharidy: 17.2 g, (z toho cukr: 6.4 g), Tuky: 20.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 10.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.7 g, Bílkoviny: 3.5 g, Sůl: 48 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů

Antonín Maulis, Heřmanice u Oder:
Než jsem si zakoupil 12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů, tak jsem si zavolal do eshopu zda skutečně mají 12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů skladem. Byl jsem nedůvěřivý, ale bezdůvodně, brzy na to mi doma klepal kurýr. Prvotřídní rychlost přepravy a příznivá cena.

Martin Chlpík, Korytná:
lehce se přiznám, že jsem patřil k těm, co 12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů považovali na hloupost. Pak jsem ale v dílně slyšel kámoše, jak o něm nadšeně hovoří. Pročetl jsem si webové stránky a můj původně pevný názor vzal za své. I kamarádka mi řekla, že bych neměl hanit něco, co jsem sám neotestoval. Takže jsem 12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů koupil a hned třetí den ho doručili. Používám ho sice teprve třetí den, ale nemám mu co vynadat. Myslím si, že mě nezklame ani v budoucnosti.

Patrik Plos, Horní Kounice:
Vyhledal jsem si tento kus na tomto e-shopu z toho důvodu, že prodával za nejlevnější ceny a garantoval rychlost dodání. Takže jsem objednal a byl jsem hezky překvapen, že tomu tak skutečně je. Jsem rád a hlavně opravdu rád, že 12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů slouží tak jak má. Jak se říká, funguje jako japonské hodinky. Rád doporučím všem blízkým a známým. Osobní zkušenost je skutečná a já ji mám, díky vám, hodně příjemnou. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů

Valerie H: Tento 12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Eva S: děda je z dárku je nadšený

Valerie T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Amálie Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Antonín M: 12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Zeleninový bujón bez kvasnic, 8 kusů

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt